Андорра — Косово — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:42 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Косова. Андорра ... Андорра — Косово — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Косова.

Андорра - Косово - 0:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАндорра - Косово - 0:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Андорра — Косово — 0:3 (0:1)
Голи: M. Рашика (26), M. Рашика (71)

Попередження: Хорді Алаес (14), Мергім Воєвода (14), E. Vales (44), L. Dellova (78), M. Pujol (80), A. Sanchez (88)

Огляд матчу Андорра — Косово:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Андорра зустрілася з Косово на стадіоні «Естаді Насьональ». На початку гри обидві команди прагнули якнайшвидше заволодіти ініціативою. Однак уже на 14-й хвилині сталася перша подія в матчі — жовту картку отримав гравець збірної Косово М. Воєвода. Незабаром послідувала ще одна жовта картка, цього разу для гравця Андорри Жорді Алаеса. Косово продовжувало домінувати в грі і, нарешті, вирвалося вперед на 26-й хвилині, коли М. Рашица забив гол, вивівши свою команду вперед. Андорра, бажаючи зрівняти рахунок, відбивалася, але не могла створити явних моментів. Під кінець першого тайму ще одну жовту картку отримав гравець Андорри Е. Валес. Це був неприємний момент для господарів поля, оскільки в перші 45 хвилин вони так і не змогли вийти вперед. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись освіжити гру. На 46-й хвилині Ф. Лошай замінив Б. Фазліджі, а К. Хайрізі — З. Битики. Битики. Андорра також зробила першу заміну на 56-й хвилині: Е. Валес замінив М. Пуйоля, а Жорді Алаес — М. Гарсію. Однак ці зміни мало вплинули на хід гри.

Косово, навпаки, продовжувало домінувати в матчі і на 66-й хвилині зробило ще одну заміну — замість М. Корениці вийшов А. Ррахмані. Лише за п’ять хвилин, на 71-й хвилині, М. Рашица знову продемонстрував свою майстерність, забивши свій другий гол у матчі та збільшивши перевагу Косово. Андорра спробувала змінити ситуацію, зробивши ще дві заміни на 75-й хвилині. М. Ребес замінив М. Вієйру, а Ф. Вієйтес вийшов замість А. Санчеса. Однак їхні зусилля виявилися марними — Косово продовжувало наполегливо прагнути до перемоги. На 75-й хвилині Косово також зробило дві заміни: Ф. Муслія замінив А. Зекірі, а К. Зиба — Б. Беришу. У міру наближення до кінця гри напруга наростала, внаслідок чого жовті картки отримали косовець Л. Деллова на 78-й хвилині та андоррець М. Пуйоль на 80-й хвилині. На 83-й хвилині Косово поставило крапку в матчі, забивши третій гол у матчі, автором якого став А. Зекірі. Це тільки посилило розчарування Андорри, яке виразилося в черговій жовтій картці, отриманій А. Санчесом на 88-й хвилині. Санчесом на 88-й хвилині. Після фінального свистка Косово відсвяткувало переконливу перемогу над Андоррою з рахунком 0:3, забезпечивши собі важливу перемогу у відбірковій кампанії до Чемпіонату Європи. Матч продемонстрував домінуюче становище Косова та клінічну завершеність гри, а Андоррі доведеться перегрупуватися, щоб поліпшити свої результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Румунія — Андорра, Косово — Ізраїль.