Нідерланди — Франція — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:44 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Нідерландів і Збірна Франції. Нидерланды ... Нідерланди — Франція — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Нідерландів і Збірна Франції.

Нидерланды - Франция - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаНидерланды - Франция - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Нідерланди — Франція — 1:2 (0:1)
Голи: Q. Hartman (83) — Мбаппе (7), Мбаппе (53)

Предупредження: Дж. Веєрман (29), Д. Дамфріс (51)

Огляд матчу Нідерланди — Франція:

Відбірковий матч чемпіонату Європи між збірними Нідерландів і Франції, що проходив на стадіоні «Йоган Кройф Арена», став напруженою боротьбою, сповненою захопливих моментів і несподіваного результату. У перерві рахунок був 0:1 на користь Франції, але голландці наполегливо боролися і зуміли скоротити відставання. На 7-й хвилині матчу зірковий гравець збірної Франції Кіліан Мбаппе забив приголомшливий гол, приголомшивши голландську оборону. Це був ранній удар для Нідерландів, який змусив їх опустити руки. Однак вони проявили стійкість і рішучість, не бажаючи здаватися. Під час першого тайму напруга наростала, і на 29-й хвилині жовту картку було показано голландцеві Я. Веерману. Веерману. Це посилило тиск на голландців, але вони впоралися з ним, а воротар Тім Крул здійснив кілька блискучих порятунків, не дозволивши рахунку ще більше збільшитися. На 38-й хвилині Нідерланди зробили першу заміну: Воут Вегхорст був замінений на Доніелла Малена. Ця заміна надала нової енергії голландській атаці, змусивши французьку оборону напружитися. Перед самою перервою відбулася ще одна заміна — Мартен де Рун замінив Юр’єна Тімбера, сподіваючись зміцнити оборонну лінію. Другий тайм почався з відставання голландців у рахунку, але їх швидко спіткало розчарування: на 53-й хвилині Мбаппе завдав нового удару, збільшивши перевагу Франції до 2:0. Ця невдача змусила голландців провести зміни, і на 62-й хвилині Дамфріс був замінений на Джеремі Фрімпонга, який привніс новий струмінь на правий фланг команди.

Однак Франція продовжила демонструвати свою силу, зробивши першу заміну на 71-й хвилині: Кінгслі Коман замінив Олів’є Жиру. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб зберегти свою перевагу і стримати можливий відповідний випад Нідерландів. На 80-й хвилині Франція провела ще дві заміни — замість ключових гравців в атаці з’явилися Йонас Клаусс і Мусса Густо. Одночасно з цим голландці також зробили кілька замін, прагнучи переломити хід матчу. На 80-й хвилині на полі з’явилися Хаві Сімонс і Стівен Бергвейн, а потім Натан Аке і Макс ван де Вен. Ці заміни надали голландській атаці нових сил та ідей, чинячи тиск на французьку оборону. Завзятість голландців принесла свої плоди на 83-й хвилині, коли вони нарешті влучили у площину воріт. Гол Касима Хартмана вселив нову надію в голландську команду та її палких уболівальників. На 87-й хвилині, коли матч добігав кінця, Франція зробила останню заміну, випустивши на поле Антуана Грізманна. Однак їхній вихід на поле був затьмарений пізніми жовтими картками, отриманими Орельєном Тчуамені та Кіліаном Мбаппе на 90-й хвилині, що відображає інтенсивність і фізичне напруження гри. У підсумку Франція вийшла переможцем у цьому напруженому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, залишивши Нідерланди розчарованими, але з високо піднятою головою. На стадіоні «Йохан Кройф Арена» розгорнулася захоплива боротьба, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Це було захоплююче видовище, що демонструє азарт і непередбачуваність футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Греція — Нідерланди, Франція — Гібралтар.