Австрія — Бельгія — 2:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:46 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Бельгії. Австрия ... Австрія — Бельгія — 2:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Бельгії.

Австрия - Бельгия - 2:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАвстрия - Бельгия - 2:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Австрія — Бельгія — 2:3 (0:1)
Голи: Лаймер (73), М. Сабітцер (84) — Лукебакіо (12), Лукебакіо (55), Лукаку (58)

Попередження: F. Grillitsch (15), О. Мангала (24), Онана (36), Ніколас Сейвальд (40), Патрік Віммер (54), Кастань (63), Лаймер (77), Онана (78), Лукаку (79)

Огляд матчу Австрія — Бельгія:

Захоплюючий футбольний матч між збірними Австрії та Бельгії закінчився драматичною перемогою з рахунком 3:2. У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Австрія та Бельгія зустрілися на легендарному стадіоні «Ернст-Хаппель-Штадіон». Матч, сповнений напружених моментів і ефектних голів, тримав уболівальників у напрузі від першого удару і до фінального свистка. Обидві команди розпочали гру з великою енергією та рішучістю, прагнучи здобути вирішальну перемогу. Під час першого тайму стало очевидно, що Бельгія домінує. На 12-й хвилині бельгієць Д. Лукебакіо завдав приголомшливого удару, вивівши свою команду вперед із рахунком 1:0. Австрія спробувала переломити хід матчу і взяти гру під свій контроль, але зіткнулася з сильним опором бельгійської оборони. Розчарування обох команд стало наростати, і судді довелося неабияк потрудитися, вилучаючи кількох гравців з обох сторін. Другий тайм почався не менш запекло, ніж перший, Бельгія продовжувала наполегливо атакувати. На 55-й хвилині Лукебакіо завдав чергового удару, збільшивши перевагу Бельгії до 2:0. Лише через три хвилини до цього підключився Р. Лукаку, і перевага Бельгії стала ще більшою — 3:0. Однак Австрія не збиралася здаватися.

Налаштувавшись на боротьбу, вони провели низку тактичних замін, надавши складу нових сил. Ці зміни принесли свої плоди, коли на 72-й хвилині австрієць К. Лаймер забив чудовий гол, породивши надію в серцях уболівальників. На 78-й хвилині матч набув драматичного обороту, коли бельгієць А. Онана отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки, внаслідок чого на полі залишилося всього десять гравців. На 84-й хвилині у ворота Австрії було призначено пенальті, і М. Сабітцер бездоганно реалізував його, скоротивши рахунок до 3:2. Публіка схопилася на ноги, вважаючи, що господарям поля вдалося зрівняти рахунок. Час минав, і обидві команди боролися за контроль над грою. Австрія прагнула забити останній гол, користуючись чисельною перевагою, а Бельгія мужньо захищалася, щоб зберегти свою невелику перевагу. Незважаючи на всі зусилля Австрії, Бельгії вдалося протриматися до фінального свистка і вийти переможницею з рахунком 3:2. Вболівальники, які стали свідками цієї неймовірної боротьби, отримали незабутнє задоволення від поєдинку між Австрією та Бельгією. На стадіоні «Ернст-Хаппель-Штадіон» розгорнулося незвичайне футбольне дійство, сповнене голів, драматизму й азарту. У результаті обидві команди отримали цінні уроки і знову знайшли рішучість продовжувати боротьбу за вихід на Чемпіонат Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Азербайджан — Австрія, Бельгія — Швеція.