Ліхтенштейн — Боснія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-13 23:50 13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Боснії і ... Ліхтенштейн — Боснія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

13 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ліхтенштейну та Збірна Боснії і Герцеговини.

Лихтенштейн - Босния - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛихтенштейн - Босния - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ліхтенштейн — Боснія — 0:2 (0:2)
Голи: A. Рахманович (13), M. Stevanovic (41)

Попередження: D. Salanovic (33)

Огляд матчу Ліхтенштейн — Боснія:

Ліхтенштейн зустрівся з Боснією і Герцеговиною в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Райнпарк». Матч продемонстрував неймовірну майстерність і цілеспрямованість обох команд, внаслідок чого рахунок у перерві склав 0:2, а в основний час — 0:2. Початок матчу пройшов у напруженому темпі, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Уже на 13-й хвилині Боснія і Герцеговина вирвалася вперед завдяки фантастичному голу А. Рахмановича, викликавши захват у своїх уболівальників. Ліхтенштейн намагався зрівняти рахунок, але оборона Боснії і Герцеговини виявилася непробивною. На 20-й хвилині Боснія і Герцеговина, здавалося, збільшила свою перевагу за рахунок голу М. Стевановіча, але його було скасовано через порушення «поза грою». Незважаючи на невдачу, боснійці продовжували домінувати в грі, чинячи сильний тиск на оборону Ліхтенштейну. Розчарування Ліхтенштейну стало очевидним на 33-й хвилині, коли Д. Саланович отримав жовту картку за грубе порушення правил. Команда спробувала провести тактичні зміни, щоб переломити хід матчу на свою користь: на тій же хвилині С. Вольфінгер замінив С. Вольфінгера. Вольфінгер замінив С. Шлегеля.

Однак Боснія і Герцеговина продовжувала домінувати, і на 41-й хвилині М. У другому таймі Ліхтенштейн запекло намагався відігратися, і на 71-й хвилині замість К. Кіндла і М. Марксера вийшли Ф. Луке Нотаро і А. Малін. Незважаючи на всі зусилля, оборона Боснії і Герцеговини залишалася непохитною, не даючи супернику схаменутися. Не втрачаючи своєї переваги, Боснія і Герцеговина зробила кілька замін, щоб освіжити склад і зберегти контроль над грою. На 78-й хвилині замість А. Хаджіахметовича і А. Зількіча вийшли М. П’янич і А. Л. Баришич. Ліхтенштейн також здійснив зміни, зробивши третю й останню заміну: Ф. Луці Нотаро і К. Кіндл замінили А. Маліна і М. Марксера. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, Боснія і Герцеговина закріпила свою перемогу, зробивши ще одну заміну. На 86-й хвилині Е. Дзеко та С. Колашинац змінили Н. Більбію та Е. Чівічу, а на 90-й хвилині А. Дедич замінив Я. Газібеговича. Попри активні дії Ліхтенштейну в другому таймі, перші голи Боснії і Герцеговини виявилися нездоланними. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь Боснії і Герцеговини, яка продемонструвала свою перевагу і здобула найважливішу перемогу у відбірковому турнірі Чемпіонату Європи. Обидві команди продемонстрували свої таланти, причому Боснія і Герцеговина виявилася сильнішою. Ліхтенштейн же може винести з цього матчу цінні уроки для подальшого розвитку і вдосконалення своєї футбольної майстерності.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ісландія — Ліхтенштейн, Боснія — Португалія.