Словенія — Фінляндія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-14 20:56 14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Фінляндії. Словения ... Словенія — Фінляндія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словенії та Збірна Фінляндії.

Словения - Финляндия - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСловения - Финляндия - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Словенія — Фінляндія — 3:0 (2:0)
Голи: Б. Шешко (16), Б. Шешко (28), E. Janza (90+2)

Попередження: E. Janza (10), Б. Келлман (34)

Огляд матчу Словенія — Фінляндія:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Словенія продемонструвала свою перевагу над Фінляндією, здобувши впевнену перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 3:0 в основний час. Матч проходив на знаменитому стадіоні «Стожице», де зібралися пристрасні вболівальники обох країн. З перших хвилин Словенія продемонструвала свою рішучість домогтися перемоги. Уже на 10-й хвилині Е. Янза отримав жовту картку за фол, показавши тим самим інтенсивність гри. На 16-й хвилині Словенія отримала право на пенальті, і Б. Сеско впевнено реалізував його. Сеско впевнено реалізував його, забезпечивши своїй команді перевагу. На 28-й хвилині Песко продовжив блищати, знову опинившись у воротах і подвоївши перевагу Словенії. Не витримавши напруги, Фінляндія кинулася в бій: на 34-й хвилині жовту картку отримав Б. Каллман. Незважаючи на всі зусилля, Фінляндія так і не змогла домогтися істотного перелому в першому таймі. На початку другого тайму Фінляндія провела низку замін, сподіваючись переломити хід матчу. На 46-й хвилині Б. Каллман був замінений на Й. Похьянпало, що додало фінському складу нових сил. Потім відбулася ще одна заміна — Р. Шуллер був замінений на Д. Хаканса. Однак Словенія застосувала не менш тактичний підхід. Відчувши необхідність змін, на 60-й хвилині вони вирішили замінити Б. Песко на З. Віпотника.

Цей хід був спрямований на те, щоб зберегти солідну перевагу і, можливо, збільшити її. Але Фінляндія не збиралася здаватися. На 77-й хвилині Р. Іванов був замінений на М. Форсса в надії, що свіжі сили допоможуть їм відкрити рахунок. Проте оборона Словенії залишалася непохитною і не давала фінським нападникам прорватися вперед. Коли до кінця матчу залишалося десять хвилин, Словенія зробила дві заміни. А. Спорар замінив Й. Куртича, а Й. Млакар — Б. Вербича. Ці заміни були спрямовані на те, щоб ще більше зміцнити домінування Словенії і зберегти контроль над грою до фінального свистка. На останніх хвилинах матчу Словенія оформила перемогу, забивши останній гол на 90-й хвилині. Е. Янза, який раніше отримав жовту картку за агресивну гру, спокутував свою провину, забивши чудовий гол. Це ще більше закріпило перемогу Словенії над Фінляндією в цьому відбірковому матчі Чемпіонату Європи. У підсумку рахунок 3:0 відобразив перевагу Словенії. Команда продемонструвала свою майстерність, рішучість і вміння використовувати свої можливості. З іншого боку, Фінляндія не змогла прорвати оборону Словенії і створити свої гольові моменти. Ця перемога Словенії, безумовно, додала їй впевненості та впевненості у своїх силах у боротьбі за потрапляння на престижний чемпіонат Європи. Уболівальники залишали стадіон «Стожице» в піднесеному настрої, радіючи вражаючій грі своєї команди на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Північна Ірландія — Словенія, Фінляндія — Казахстан.