Анатолій Трубін: «Гадав, що Караваєв буде утримувати м'яч, щоб сплив час, а він пробив. Думаю: «Куди ти б’єш?»

2023-10-15 12:52 У вчорашньому поєдинку відбору Євро-2024 збірна України в Празі переграла Північну Македонію з рахунком 2:0. «Левом ... Анатолій Трубін: «Гадав, що Караваєв буде утримувати м'яч, щоб сплив час, а він пробив. Думаю: «Куди ти б’єш?»

У вчорашньому поєдинку відбору Євро-2024 збірна України в Празі переграла Північну Македонію з рахунком 2:0. «Левом матчу» був визнаний воротар Анатолій Трубін, який зробив п’ять сейвів і допоміг утримати ворота нашої команди недоторканими. Після гри голкіпер поділився враженнями:

«Звісно, приємно, що вболівальники обрали саме мене. Але найголовніше, що команда перемогла. Вважаю, що кожен зробив максимальний внесок. Я хотів би розділити цей приз — по шматочку для кожного з гравців. Звісно, були помилки, але всі дуже старалися. Як справжня команда! Єдина нація, єдина країна! Я вважаю, що ми заслужили цю перемогу. Будемо працювати далі.

Чи пощастило Судакову? Без ударів немає голів. Сказав йому, що він забив класний м’яч. Георгій відповів: „Так і хотів!“ Удачу теж потрібно заслужити, а він працює — і дуже наполегливо. Цей гол — нагорода йому. Дуже радий за нього, нехай забиває в кожному матчі.

Я бачив сейв воротаря Північної Македонії в другому таймі. Дуже круто! Я завжди радий за голкіперів. Із мого боку лише оплески — класний удар і класний сейв. Під час гри аплодував і Жорі, і воротарю, адже це мій колега. Так, він грає проти нас, але іноді бувають такі сейви, і ти розумієш, що таке справжня майстерність.

Найскладнішим для нас був період після забитого м’яча. Останні 10—15 хвилин першого тайму було дуже важко. І на початку другої половини, коли македонці тиснули на нас, адже їм не було чого втрачати. Добре, що ми витримали. Утім, були й у нас моменти, а Караваєв — узагалі я не знаю... Мессі? Чи хто? Може, Беллінгем? Коли Олександр був із м’ячем і класно його прокинув, думаю, супер. Гадав, що він буде його утримувати, щоб сплив час, а Караваєв пробив. Думаю: „Куди ти б’єш?“ А він подивився, що воротаря немає. Це футбольний інтелект. Дуже класний рівень. І добре, що гравець, який вийшов на заміну в останні хвилини, відпрацював по максимуму. Це й є команда, коли кожен викладається стовідсотково. Тільки так приходить успіх. Це й є збірна України.

Зараз є трохи часу порадіти. Добре, що гра була не пізно ввечері, тож буде більше можливостей відновитися. Завтра вже слід забувати цю перемогу, виходити зі стану ейфорії й готуватися далі. Попереду — два важливі матчі, і все залежить тільки від нас», — сказав Трубін.

15.10.2023, 12:52