Туреччина — Латвія — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 23:41 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Туреччини та Збірна Латвії. Турция ... Туреччина — Латвія — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Туреччини та Збірна Латвії.

Турция - Латвия - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаТурция - Латвия - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Туреччина — Латвія — 4:0 (0:0)
Голи: Ю. Акгюн (58), C. Тосун (83), K. Akturkoglu (87), C. Тосун (90+2)

Попередження: Озджан (17), Е. Емсіс (49), R. Ozols (51), E. Daskevics (56), K. Akturkoglu (63), K. Tobers (64), A. Bardakci (64), İ. Kahveci (83)

Огляд матчу Туреччина — Латвія:

У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu, Туреччина зустрілася з Латвією. Перший тайм закінчився з нульовим рахунком 0:0, і вболівальники перебували на межі своїх можливостей. Однак саме в другому таймі Туреччина здобула вражаючу перемогу з рахунком 4:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність, але на 17-й хвилині саме Туреччина зробила перший ривок. Озан Шаханоглу отримав жовту картку, що відображає інтенсивність та фізичну складову гри. Лише за п’ять хвилин Юнус Акгюн вивів Туреччину вперед, але гол було скасовано через положення «поза грою». У другому таймі обидві команди почали грати в патовій ситуації, щоб додати свіжих сил і змінити динаміку гри. Туреччина зробила першу заміну на 46-й хвилині, випустивши Ферді Кадиоглу замість Зеки Челіка. Латвія наслідувала цей приклад, ввівши в гру Олексія Савельєва замість Едгара Емсіса. На 49-й хвилині спалахнула бійка, внаслідок якої Емсіс отримав жовту картку. Латвійська команда продовжила отримувати попередження від судді: Роландс Озолс та Едгарс Дашкевіч отримали по жовтій картці на 51-й та 56-й хвилинах відповідно. На 58-й хвилині Туреччина остаточно вирвала перемогу. У результаті вдало розіграної комбінації Юнус Акгюн переправив м’яч у сітку воріт, чим викликав захват господарів поля. Латвія відповіла своєю заміною, замінивши Дашкевича на Райвіса Крулляйса на 59-й хвилині.

Обидві команди продовжили запеклу боротьбу, внаслідок чого отримали ще дві жовті картки. У Туреччини вилучення отримав Керем Актуркоглу, а у Латвії — Крістер Тоберс. У міру наростання напруги Туреччина провела другу заміну, замінивши на 68-й хвилині Айтача Бардакчі на Сердара Озкана. Коли час пішов на спад, обидві команди спробували провести заміни, які могли б змінити хід гри. На 75-й хвилині Латвія випустила Роберта Улдрікіса замість Марціса Регзи, а Туреччина замінила Бурака Йилмаза на Ченка Тосуна, а Юсуфа Язичі на Юсуфа Сарі на 77-й хвилині. На 83-й хвилині Туреччина збільшила свою перевагу, оскільки Ченк Тосун влучив у сітку воріт, на радість своїх уболівальників. Однак святкування було недовгим, оскільки на 83-й хвилині Ірфан Кан Кахвечі отримав жовту картку за неправомірний підкат. Під завісу матчу обидві команди провели останні заміни. На 86-й хвилині Латвія ввела в гру Андрія Яунземса замість Дениса Ікауніекса, а Туреччина — Хакана Чалханоглу замість Каана Айхана. В останні хвилини гри Туреччина додала до свого рахунку ще два голи. На 87-й хвилині Керем Актуркоглу забив гол, ще більше зміцнивши перевагу Туреччини. Останнього удару було завдано на 90-й хвилині, коли Ценк Тосун забив свій другий гол у матчі й оформив переконливу перемогу Туреччини з рахунком 4:0. Матч між збірними Туреччини та Латвії продемонстрував завзятість, майстерність і рішучість обох команд. Вирішальним виявився другий тайм, у якому Туреччина здобула перемогу зі значним рахунком. Уболівальники на стадіоні Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu стали свідками захопливого поєдинку, який запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уельс — Туреччина, Латвія — Хорватія.