Румунія — Андорра — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 23:44 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Румунії та Збірна Андорри. Румыния ... Румунія — Андорра — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Румунії та Збірна Андорри.

Румыния - Андорра - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаРумыния - Андорра - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Румунія — Андорра — 4:0 (3:0)
Голи: N. Stanciu (23), I. Хагі (28), Марін (44), Florinel Coman (50)

Попередження: Вієйра (9), Марін (9), A. Санчес (12), M. Сан-Ніколас (19), Хорді Рубіо (37), M. Garcia (43), Віктор Бернат (84), M. Сан-Ніколас (90+1)

Огляд матчу Румунія — Андорра:

Румунія перемогла Андорру з рахунком 4:0 у відбірковому матчі Чемпіонату Європи У довгоочікуваному відбірковому матчі Чемпіонату Європи Румунія зустрілася з Андоррою на знаменитому стадіоні Arena Naţională. Гра продемонструвала чудову майстерність і якісну гру румунів, у результаті чого господарі поля здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0. Із самого початку було видно, що Румунія повністю контролює хід гри. Вони домінували у володінні м’ячем і створили безліч гольових моментів. Андорра насилу витримувала темп гри і вдавалася до фолів, щоб зупинити атаки Румунії. Першу жовту картку в матчі було показано гравцеві Андорри М. Вієйрі на 9-й хвилині за необережний підкат. Незабаром після цього румун Р. Марін також отримав жовту картку за аналогічне порушення. Андорра продовжила демонструвати своє невдоволення серією фолів, унаслідок чого жовті картки отримали А. Санчес і М. Сан-Ніколас на 12-й і 19-й хвилинах відповідно. Румуни скористалися дисциплінарними порушеннями суперника і забили свій перший гол на 23-й хвилині. Н. Станчу потужним ударом вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. Лише за п’ять хвилин І. Хагі подвоїв перевагу Румунії вдалим ударом, продемонструвавши свою неабияку майстерність. Розчарування Андорри не закінчилося голами в її ворота. Х. Рубіо та М. Гарсія отримали жовті картки на 37-й та 43-й хвилинах відповідно, що додало команді ще більше дисциплінарних проблем.

Ситуація для Андорри погіршилася, коли на 44-й хвилині Румунія отримала право на пенальті, сфоливши на Р. Марині. Марін, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті, забезпечивши Румунії впевнену перевагу в рахунку 3:0. Другий тайм почався з того, що Румунія зробила заміну, випустивши на 46-й хвилині Р. Драгусіна замість А. Руса. Ця заміна не порушила їхнього ритму, бо на 50-й хвилині Ф. Коман забив гол, збільшивши перевагу Румунії до нездоланних 4:0. Обидві команди провели кілька замін протягом усього матчу: Румунія ввела в гру А. Чікалдау та Д. Алібека замість Р. Маріна та І. Хаги на 59-й та 65-й хвилинах відповідно. Андорра також здійснила зміни, замінивши Х. Рубіо, А. Санчеса і М. Гарсію на Е. де Паблоса, В. Берната і Ф. Помареса на 64-й і 86-й хвилинах. По ходу гри невдоволення Андорри закипало. На 84-й хвилині В. Бернат отримав жовту картку, а на 90-й хвилині М. Сан-Ніколас був вилучений з гри. В останні хвилини матчу румуни вирішили, що їм вдалося забити п’ятий гол, але його було скасовано через положення «поза грою». Ще одну жовту картку отримав гравець збірної Андорри М. Сан-Ніколас, на 90-й хвилині, перед тим як суддя показав пряму червону картку, скоротивши склад Андорри до десяти осіб. Загалом Румунія показала домінуючу гру в цьому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи проти Андорри. Від початку і до кінця вони контролювали перебіг гри, забивали голи і демонстрували свою майстерність. Андорра, навпаки, насилу витримувала темп гри і часто вдавалася до фолів. Перемогою Румунія зміцнила своє становище у відбірковій групі і дала зрозуміти своїм суперникам, що з нею необхідно рахуватися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ізраїль — Румунія, Білорусь — Андорра.