Азербайджан — Австрія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 20:54 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Азербайджану та Збірна Австрії. Азербайджан ... Азербайджан — Австрія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Азербайджану та Збірна Австрії.

Азербайджан - Австрия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАзербайджан - Австрия - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Азербайджан — Австрія — 0:1 (0:0)
Голи: М. Сабітцер (48)

Предупредження: Баумгартнер (53), C. Дінієв (57), A. Кривоцюк (84), Торал Байрамов (88), Бургшталлер (90+5), М. Сабітцер (90+3), Шейдаєв (90+3), Бургшталлер (90+2)

Огляд матчу Азербайджан — Австрія:

Азербайджан — Австрія: наполеглива боротьба закінчилася недовгою перемогою У довгоочікуваному матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні імені Тофіка Бахрамова «Республіка» вболівальники побачили захопливу зустріч між збірними Азербайджану та Австрії. У першому таймі обидві команди продемонстрували тактичну дисципліну й організованість, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Азербайджан продемонстрував впевнену оборону, збивши з пантелику атакувальних гравців Австрії та позбавивши їх явних можливостей. На протилежному боці поля Азербайджан не зміг створити значущих моментів проти добре вибудуваної австрійської оборони. Другий тайм почався з припливу енергії, оскільки на 46-й хвилині Австрія провела потрійну заміну. Це вливання свіжих сил і атакувальних намірів відразу ж далося взнаки. На 48-й хвилині Австрія отримала право на пенальті, і Марсель Сабітцер не припустився помилки, спокійно вколотивши м’яч у сітку воріт і забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. По ходу гри напруга стала наростати, і суддя був змушений виписати кілька жовтих карток. Крістоф Баумгартнер і Марсель Сабітцер отримали попередження у складі збірної Австрії, а Кавід Дінієв — у складі збірної Азербайджану. Ці дисциплінарні заходи лише загострили й без того запеклу боротьбу між командами.

Азербайджан спробував переломити хід матчу, зробивши власні заміни. На 65-й хвилині Кавід Дінієв був замінений на Ельвіна Сафарова, а на 79-й хвилині Алі Ісаєв змінив Махіра Емрелі. Азербайджанці сподівалися, що свіжі сили допоможуть їм відігратися, проте Австрія перехопила контроль над ходом матчу, випустивши на 82-й хвилині Гвідо Бургшталлера. У відповідь на це Азербайджан здійснив заміну: на 83-й хвилині Руфат Дадашов і Емін Кафаркулієв вийшли замість Махіра Курбанли і Рашада Шейдаєва відповідно. Напруга матчу продовжувала наростати, і суддя виписав ще кілька жовтих карток. До їх числа потрапили Антон Кривоцюк, Турал Байрамов і Рашад Шейдаєв (Азербайджан), а також Гвідо Бургшталлер і Марсель Сабітцер (Австрія). Однак на останній хвилині основного часу австрієць Бургшталлер отримав червону картку, залишивши свою команду догравати матч удесятьох. Попри всі спроби Азербайджану зрівняти рахунок, австрійська оборона вистояла, забезпечивши собі перемогу з рахунком 1:0. Матч продемонстрував рішучість і бойовий дух обох команд, і в підсумку Австрія стала заслуженою переможницею. Загалом відбірковий матч чемпіонату Європи між збірними Азербайджану та Австрії став напруженою боротьбою, яка тримала вболівальників у напрузі. Стадіон імені Тофіка Бахрамова «Республіка» став чудовим тлом для напруженого поєдинку, і обидві команди продемонстрували свою майстерність, стійкість і прагнення домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Азербайджан — Швеція, Естонія — Австрія.