Ісландія — Ліхтенштейн — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 23:42 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Ліхтенштейну. Исландия ... Ісландія — Ліхтенштейн — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ісландії та Збірна Ліхтенштейну.

Исландия - Лихтенштейн - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИсландия - Лихтенштейн - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ісландія — Ліхтенштейн — 4:0 (2:0)
Голи: Г. Сігурдссон (22), A. Фіннбогасон (44), Г. Сігурдссон (49), Хакон Арнар Харальдссон (63)

Предупредження: M. Marxer (51), Арон Селе (59), O. Óskarsson (70)

Огляд матчу Ісландія — Ліхтенштейн:

Ісландія здобула переконливу перемогу над Ліхтенштейном у відбірковому матчі чемпіонату Європи У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що відбувся в Лаугардалсвеллурі, збірна Ісландії з футболу здобула впевнену перемогу над суперниками з Ліхтенштейну. За вражаючого рахунку 2:0 на користь Ісландії в перерві вони завершили матч із розгромним рахунком 4:0. На початку гри обидві команди продемонстрували прагнення до першого результату. Проте вже на 22-й хвилині Ісландія першою завдала удару з пенальті, який реалізував Г. Сігурдссон, чим викликала захоплену реакцію глядачів. Незадовго до свистка на перерву Ісландія ще більше зміцнила свою перевагу, забивши гол А. Фіннбогасона на 44-й хвилині. Здавалося, що ісландську команду вже не зупинити, і вона заклала міцний фундамент для своєї перемоги. Однак перед самою перервою Ліхтенштейн отримав нагоду відігратися, коли було призначено пенальті. На жаль, С. Візер не зміг реалізувати пенальті, надавши Ісландії можливість відігратися. На 45-й хвилині Ліхтенштейн отримав ще один шанс відігратися — Д. Саланович начебто забив гол. Однак святкування було недовгим — гол було скасовано, що ще більше розчарувало команду. Другий тайм розпочався так само, як і перший, — Ісландія демонструвала свою перевагу. На 49-й хвилині Г. Сігурдссон поповнив свій бомбардирський рахунок, збільшивши перевагу Ісландії до комфортних трьох м’ячів.

Ліхтенштейн, вирішивши щось зробити, отримав жовту картку на 51-й хвилині, коли М. Марксер вирішив, що його дії надто агресивні. Ісландці скористалися своєю перевагою і на 57-й хвилині зробили три заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. Розчарування Ліхтенштейну зросло, коли на 59-й хвилині А. Селе отримав жовту картку, що посилило труднощі, з якими вони зіткнулися в цьому матчі. Ісландія, явно контролюючи ситуацію, ще більше збільшила свою перевагу, коли на 63-й хвилині Х. Харальдссон вразив ворота суперника. Матч не обійшовся без вилучень: на 70-й хвилині ісландець О. Оскарссон отримав жовту картку. Незважаючи на те, що на 71-й хвилині Ліхтенштейн зробив дві швидкі заміни, їм так і не вдалося прорватися проти дисциплінованої ісландської оборони. На 80-й хвилині Ісландія зробила ще дві заміни, що дозволило їхній команді зберігати свіжість до самого кінця матчу. Ліхтенштейн, відчайдушно потребуючи втішного гола, зробив дві останні заміни на 90-й хвилині. У підсумку впевнена гра Ісландії забезпечила їй впевнену перемогу з рахунком 4:0. Уболівальники на стадіоні «Лаугардалсвеллур» стали свідками захопливого футболу, в якому Ісландія продемонструвала свою майстерність гри на воротах і надійність в обороні. Хоча точна дата, час і раунд цього матчу не повідомляються, результат говорить про потенціал Ісландії у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи. Вражаюча перемога, безсумнівно, підніме моральний дух команди, яка продовжить боротьбу за місце в престижному турнірі. Що стосується Ліхтенштейну, то йому доведеться перегрупуватися і попрацювати над своїм виступом, щоб у наступному матчі повернутися сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Словаччина — Ісландія, Ліхтенштейн — Португалія.