Північна Ірландія — Словенія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:40 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Словенії. ... Північна Ірландія — Словенія — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Словенії.

Сев.Ирландия - Словения - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСев.Ирландия - Словения - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сев.Ірландія — Словенія — 0:1 (0:1)
Голи: Черин (5)

Попередження: S. Charles (4), T. Elšnik (37), Шпорар (56), S. Charles (58), Томпсон (59), P. Smyth (60)

Огляд матчу Північна Ірландія — Словенія:

У довгоочікуваному матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Північна Ірландія зустрілася зі Словенією на стадіоні «Віндзор Парк». Гра обіцяла бути напруженою, обидві команди боролися за надважливу перемогу. Від самого початку Словенія взяла гру під свій контроль, продемонструвавши свою майстерність і рішучість. Уже на 5-й хвилині словенець А. Гнізда Церин влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Захисту Північної Ірландії ледве вдавалося стримувати атакувальні дії Словенії, і гості створювали безліч моментів. Під час першого тайму Північна Ірландія намагалася відігратися і зрівняти рахунок. Однак їхні спроби неодноразово припинялися надійною обороною Словенії. На 31-й хвилині Словенія, здавалося, збільшила свою перевагу, але гол Б. Сеско було скасовано через положення «поза грою». Під час матчу загострення пристрастей наростало, обидві команди отримували жовті картки. На 37-й хвилині жовту картку отримав словенець Т. М. Елснік. Невдовзі після цього північноірландський футболіст С. Чарльз також опинився в суддівській книжці. Другий тайм розпочався із заміни у складі збірної Північної Ірландії — замість К. Вашингтона вийшов Дж. Магенніс. Проте всього через десять хвилин після початку другого тайму Північна Ірландія отримала удар: С. Чарльз отримав ще одну жовту картку, що призвело до червоної картки та вилучення з гри.

Розчарування Північної Ірландії продовжувало зростати, і за короткий проміжок часу її гравці отримали ще три жовті картки. Дж. Томпсон, П. Сміт і С. Маючи перевагу в одну людину, Словенія зберігала самовладання та прагнула збільшити свою перевагу. Проте захист Північної Ірландії, незважаючи на втрату одного гравця, вистояв. Упродовж усього матчу обидві команди провели кілька замін, намагаючись привнести у гру свіжі сили та нові ідеї. На 76-й хвилині Словенія ввела в гру Й. Млакара та С. Ловрича, а потім А. Спорара і Й. Куртича. Тим часом Північна Ірландія провела три заміни на 63-й хвилині, випустивши Д. Тейлора, Г. Севілла та І. Прайса. На 87-й хвилині Північна Ірландія зробила останню заміну: Б. Лайонс замінив К. МакМенамінаміна. Час минав, напруга наростала, і на 88-й хвилині північноірландцю Дж. Евансу була показана ще одна жовта картка. Незважаючи на всі зусилля, Північній Ірландії так і не вдалося зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 0:1 на користь Словенії. Матч на стадіоні «Віндзор Парк» продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність обох команд. Перший гол Словенії став вирішальним, а завдання Північної Ірландії ускладнилося після вилучення С. Чарльза. У підсумку Словенія здобула перемогу, здобувши найважливішу перемогу у відбірковій кампанії до Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фінляндія — Північна Ірландія, Данія — Словенія.