Литва — Угорщина — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:43 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Литви та Збірна Угорщини. Литва ... Литва — Угорщина — 2:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Литви та Збірна Угорщини.

Литва - Венгрия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЛитва - Венгрия - 2:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Литва — Угорщина — 2:2 (2:0)
Голи: Черних (20), Піюс Сірвіс (36) — Собослаї (67), B. Varga (82)

Попередження: R. Lekiatas (43), Едгарас Уткус (55), Собослаї (55), K. Kazukolovas (71), Аттіла Фіола (74), Ласіцкас (90)

Огляд матчу Литва — Угорщина:

Захоплююче повернення: У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «С. Дарюс і С. Гірено», Литва та Угорщина продемонстрували свою майстерність і рішучість, що в підсумку призвело до напруженої нічиєї. У перерві рахунок був 2:0 на користь Литви, але в другому таймі Угорщина зуміла провести чудовий матч-відповідь і врятувати нічию 2:2. На початку матчу обидві команди продемонстрували високий рівень інтенсивності, прагнучи отримати перевагу. Проте вже на 20-й хвилині Литва вирвала перемогу. Нападник Ф. Черниш влучним ударом вразив ворота суперника, чим викликав захват у глядачів. Цей перший гол надав Литві впевненості у своїх силах і дозволив узяти гру під свій контроль. Угорщина, хоч і була приголомшена, не опустила руки і спробувала відігратися. Однак їхні зусилля були припинені на 36-й хвилині, коли литовець П. Сірвіс подвоїв перевагу в рахунку. Литовські гравці та вболівальники тріумфували, здавалося, що вони йдуть до комфортної перемоги. Під час першого тайму емоції зашкалювали, що призвело до жовтої картки литовця Р. Лекіатаса на 43-й хвилині. Лекіатаса на 43-й хвилині. На перерву Литва пішла, ведучи в рахунку 2:0. Однак перерва немов омолодила угорців, і вони вийшли на другий тайм у всеозброєнні. У перерві в команді відбулися дві заміни: М. Керкез і Д. Газдаг, які вийшли на поле з новими силами та ідеями.

Пожвавлення угорців стало очевидним уже через хвилину після початку другого тайму, коли Литва вирішила, що забила гол, але його не зарахували. Незважаючи на невдачу, угорці продовжували йти вперед і були винагороджені на 67-й хвилині, коли в їхні ворота було призначено пенальті. Угорець Д. Собошлаї з легкістю реалізував пенальті, скоротивши відставання до 2:1. Коли матч знову став рівним, напруга зросла, що призвело до жовтих карток для литовця Е. Уткуса та угорця Д. Собошлаї. Завзятість угорців принесла свої плоди на 82-й хвилині, коли Б. Варга забив гол, приголомшивши литовців і змусивши глядачів засмутитися. Коли час наближався до завершення, обидві команди боролися за перемогу в матчі, що призвело до шквалу жовтих карток. Коли фінальний свисток був уже майже готовий, Литва зробила останню спробу, випустивши на поле В. Сливку і А. Новіковаса в надії здобути перемогу. Однак і Угорщина на 90-й хвилині зробила заміни, випустивши М. Адама, Р. Саллаї та Б. Боллу, щоб зміцнити оборону. Незважаючи на пізній драматизм, жодна з команд не змогла домогтися перемоги, і матч завершився напруженою нічиєю 2:2. Гравці обох команд продемонстрували виняткову майстерність, рішучість і спортивну майстерність протягом усього матчу. Ця захоплива зустріч стала нагадуванням про непередбачуваний характер футболу, показавши, що до фінального свистка жодна перемога не є безпечною. І Литва, і Угорщина можуть з гордістю дивитися на це видовищне шоу для вболівальників, у якому результат матчу залишався неясним до останньої секунди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорногорія — Литва, Болгарія — Угорщина.