Сергій Ребров: «Дякую Англії, що допомогла. Будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи»

2023-10-18 09:11 Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу його команди над Мальтою (3:1) у вчорашньому матчі ... Сергій Ребров: «Дякую Англії, що допомогла. Будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу його команди над Мальтою (3:1) у вчорашньому матчі відбірковому циклі Євро-2024.

Сергій Ребров. Фото — О.Попов

«У нас з усіма важкі матчі, не тільки з Мальтою. Ми знали, як Мальта буде грати в обороні. Готувалися і знали, що буде насичена оборона. Так, ми пропустили перші, але це дуже заслужена перемога — подякував хлопцям. Усі матчі на рівні національних збірних, вони дуже важкі. У цьому поєдинку на першому місці був результат.

Мальті нічого було втрачати, вони намагалися атакувати. Навіть коли вони грали з нами першу гру, вони намагаються атакувати. Для нас важливо було сконцентруватися, знайти баланс в атаці та обороні. На жаль, у першому таймі цього не було, але в другому таймі була інша гра.

Заміна Матвієнка? Це пов’язано з жовтою карткою. Після жовтої картки він майже не вступав у боротьбу. Це дуже важливо, коли вони мають двох нападників, які чіпляються за м’яч. Тому ми вирішили перестрахуватися. Це чисто по ситуації заміна.

Що стосується паралельного матчу в нашій групі Англія — Італія (3:1, — прим.ред.), то я завжди кажу, що ми повинні думати про нас, про нашу гру. Дякую Англії, що допомогла. Ми будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи», — наводить слова Реброва «Суспільне».