Осасуна — Гранада — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-20 23:59 20 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Гранада — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

20 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Гранада (Іспанія).

Осасуна - Гранада - 2:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Гранада - 2:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Осасуна (Памплона) — Гранада (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Анте Будимир (11), Анте Будимир (59)

Предупредження: B. Сарагоса (42), I. Мікель (48), Жерар Гамбо (54), A. Феррейра (58), Пеья (65), Аймар Ороз (79), P. Ibanez (84)

Огляд матчу Осасуна — Гранада:

У захопливому поєдинку Ла Ліги «Осасуна» здобула переконливу перемогу над «Гранадою» з рахунком 2:0 на знаменитому стадіоні «Ель Садар». «Осасуна» розпочала матч із вражаючого голу на 11-й хвилині. А. Будимир продемонстрував свою майстерність забивання м’ячів, забезпечивши своїй команді першу перевагу в рахунку. Це задало тон «Осасуні», яка прагнула домінувати у грі та розширювати свою перевагу. Своєю чергою, «Гранада» в першому таймі ніяк не могла знайти свою позицію. Розчарування наростало, що призвело до отримання жовтої картки Б. Сарагосою на 42-й хвилині. Сарагосою на 42-й хвилині. На жаль для «Гранади», проблеми з дисципліною тривали: І. Мікель, Г. Гумбау та А. Феррейра також швидко отримали жовті картки. Незадовго до годинникової позначки «Осасуна» отримала право на пенальті, що ще більше погіршило становище «Гранади». А. Будимир знову опинився на висоті й успішно реалізував пенальті, подвоївши перевагу «Осасуни» і посиливши контроль над грою. Попри відчайдушні спроби переломити хід матчу, «Гранада» не змогла відігратися.

Їхні надії були підірвані, коли на 76-й хвилині Л. Бойє отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості на всі хвилини гри, що залишилися. «Осасуна», відчувши свою перевагу, пішла вперед і спробувала збільшити відрив. У матчі стався цілий шквал замін, оскільки обидві команди шукали свіжі сили для виходу на поле. У складі «Гранади» на 63-й і 64-й хвилинах з’явилися О. Мелендо і А. Фернандес відповідно, а в складі «Осасуни» на 68-й хвилині з’явився Х. Монкайола. Ці зміни надали грі нового імпульсу, і в міру наростання напруги та загострення пристрастей жовті картки отримали Р. Пенья («Осасуна») та П. Ібаньєс («Гранада») на 65-й та 84-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри обидві команди провели безліч замін у пошуках перелому. Однак гол «Осасуни» було скасовано через положення «поза грою», на розчарування господарів поля. Проте «Осасуна» здобула перемогу з рахунком 2:0, що відображає її перевагу над «Гранадою» протягом усього матчу. Цей тріумф «Осасуни», безсумнівно, підвищить її моральний дух і поліпшить становище в турнірній таблиці Ла Ліги. Гранаді ж доведеться перебудовуватися і шукати шляхи виправлення своїх недоліків у найближчих матчах. Упродовж сезону обидві команди прагнутимуть заявити про себе та досягти своїх цілей в одній із найконкурентніших ліг світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Осасуна, Гранада — Вільярреал.