Дармштадт — РБ Лейпциг — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:30 21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — РБ Лейпциг — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Дармштадт - РБ Лейпциг - 1:3. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - РБ Лейпциг - 1:3. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 8-й тур

Дармштадт (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 1:3 (1:2)
Голи: T. Kempe (32) — Опенда (1), Форсберг (24), Опенда (72)

Попередження: F. Holland (47), C. Klarer (49), F. Nurnberger (60), Раум (64), Тім Скарке (68), M. Maglica (70), Опенда (70), J. Мюллер (71), Кевін Кампл (80).

Огляд матчу Дармштадт — РБ Лейпциг:

У захопливому поєдинку Бундесліги між командами «СВ Дармштадт 98» і «РБ Лейпциг» на стадіоні «Мерк Штадіон ам Бьойленфалльтор» уболівальники змогли побачити захопливе видовище. Гра завершилася перемогою «РБ Лейпциг» із рахунком 3:1, продемонструвавши атакувальну майстерність і цілеспрямованість. «РБ Лейпциг» не змусив на себе чекати і вже за хвилину після початку гри вийшов уперед. Л. Опенда забив перший гол, змусивши «СВ Дармштадт 98» зненацька і задавши тон матчу. Господарі поля намагалися зрівняти рахунок, але захист «РБ Лейпциг» виявився непростим горішком. На 24-й хвилині «РБ Лейпциг» збільшив свою перевагу за рахунок голу Е. Форсберга. Гості продемонстрували свою майстерність перед воротами, і завдяки їхнім клінічним діям команді «СВ Дармштадт 98» довелося нелегко. Однак на 32-й хвилині господарям вдалося відігратися: Т. Кемпе реалізував пенальті й скоротив відставання до одного гола. Під кінець першого тайму «СВ Дармштадт 98» програвав 2:1, але був сповнений рішучості відігратися.

Другий тайм почався активно, але обом командам не вдавалося прорвати оборону суперника. На 58-й хвилині «СВ Дармштадт 98» здійснив першу заміну, випустивши замість Ф. Голланда Ф. Шнельхардта. Ця заміна надала нової енергії атаці господарів поля, але «РБ Лейпциг» продовжував упевнено оборонятися. На 60-й хвилині Ф. Нюрнбергер отримав жовту картку, і «РБ Лейпциг» зробив потрійну заміну, намагаючись зберегти контроль над грою. На 62-й хвилині Е. Форсберг, А. Хайдара і Б. Генріхс були замінені на К. Баумгартнера, Н. Сейвальда і Л. Клостерманна відповідно. У команді «СВ Дармштадт 98» також відбулися зміни: К. Гясула, М. Хонсак і Ф. Хорнбі замінили К. Кларера, О. Вільхельмссона і Л. Пфайффера. Час минав, «РБ Лейпциг» продовжував наступати. На 72-й хвилині Л. Опенда вкотре продемонстрував свою майстерність, забивши свій другий гол у матчі. Домінування команди гостей було ще більше підкреслено жовтою карткою, отриманою К. Камплом на 80-й хвилині. Ближче до кінця матчу «РБ Лейпциг» зробив останні заміни: Л. Опенда і X. Сімонс були замінені на Т. Вернера і Д. Ольмо відповідно на 80-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля «СВ Дармштадт 98», «РБ Лейпциг» здобув перемогу з рахунком 3:1. Матч між командами «СВ Дармштадт 98» і «РБ Лейпциг» продемонстрував атакувальну майстерність команди, що грала на виїзді, і підкреслив її вміння використовувати свої шанси. Попри те, що «СВ Дармштадт 98» вів наполегливу боротьбу, цього виявилося недостатньо, щоб подолати сильну оборону «РБ Лейпциг» і його клінічну завершеність. Обидві команди продемонстрували неймовірний дух протягом усього поєдинку, забезпечивши захопливе видовище для всіх любителів футболу на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Дармштадт, РБ Лейпциг — Кельн.