11-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Дніпро-1» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 18:57 Цього вікенду відбулися матчі 11-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 22 ... 11-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Дніпро-1» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбулися матчі 11-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 22 жовтня, зустрічалися київське «Динамо» і «Дніпро-1». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 11-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ДНІПРО-1» (Дніпро) — 0:1 (0:1)
Гол: Гуцуляк (13)

Попередження: Беніто (67), Дубінчак (70) — Рубчинський (21), Сарапій (31), Гуцуляк (40), Каплієнко (90+3)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 4.Попов, 34.Сирота, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 46) — 6.Бражко, 18.Андрієвський (10.Шапаренко, 64) — 8.Шепелєв (77.Беніто, 64), 29.Буяльський (К), 91.Волошин (22.Кабаєв, 64) — 11.Ванат (37.Царенко, 82).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 23.Малиш, 25.Дячук, 30.Діалло, 40.Біловар, 92.Рамадані.

«Дніпро-1»: 1.Волинець, 5.Сарапій, 30.Кравець (26.Каплієнко, 77), 39.Сваток (К), 3.Адамюк, 22.Рубчинський, 18.Бабенко, 8.Піхальонок, 17.Лєднєв, 9.Гуцуляк (34.Танчик, 61), 7.Пилипов (28.Маркос, 65).
Запасні: 12.Кінарейкін, 33.Юрчук, 4.Пуріта, 6.Горін, 11.Мірошниченко, 19.Вітіньйо, 20.Горбунов, 42.Є. Пасіч.

Обидві команди дуже активно розпочали цей матч. «Динамо» трохи частіше за суперника володіло м’ячем і відповідно частіше проводило атакуючі дії, але до гостроти біля воріт гостей це не призводило. А ось «Дніпро-1» свій перший же шанс втілив у гол. Причому, вже на 13-й хвилині зустрічі: Філіппов втік із м’ячем правим флангом, змістився в центральну зону, віддав Гуцуляку, який ударом сходу метрів із 14-ти відправив м’яч у ворота «Динамо» — 0:1.

Цей гол на малюнку гри абсолютно не позначився. Динамівці, як і раніше, володіли незначною перевагою в плані контролю м’ячем, але отримати з цього якусь фактичну користь їм не вдавалося. Дніпряни при цьому виглядали дуже впевнено, спокійно і продовжували вичікувати свої шанси в контргрі. Усе це призвело до того, що дуже довго жодна з команд не створила жодного гольового моменту. Але незадовго до свистка на перерву суперники обмінялися гострими випадами. Насамперед треба відзначити гострий простріл Тимчика, після якого Волинець необачно відбив м’яч просто перед собою, але голкіпера підстрахували захисники «Дніпра-1». А потім Сарапій після подачі з кутового завдав ефектного удару зльоту, і м’яч просвистів над поперечиною воріт «Динамо».

У другому таймі гра проходила більш динамічно і видовищно. Уже на 52-й хвилині матчу «Динамо» мало шанс зрівняти рахунок — це Буяльський без перешкод пробив метрів із 14-ти, і м’яч ледь не чиркнув об штангу. «Дніпро-1» через три хвилини відповів ударом Піхальонка з-за меж штрафного майданчика — Бущан у кидку виручив свою команду. Нарешті, на 56-й хвилині гри вже Волошин пробив метрів із 12-ти, і знову м’яч пролетів у безпосередній близькості від стійки воріт дніпрян.

Загалом, «Динамо» у другому таймі володіло практично повною перевагою, тож «Дніпро-1», здебільшого, займався обороною. Але з плином часу ефективність дій киян в атаці падала, а нервозність підопічних Луческу — навпаки, зростала. Та й дніпряни ближче до 60-ї хвилини пристосувалися до агресивної гри суперника і в них стало виходити руйнувати атаки «біло-синіх». У підсумку, свій наступний гольовий момент «Динамо» створило тільки на 84-й хвилині, коли Бражко завдав гарматного удару метрів з 25-ти, і Волинець з величезними труднощами відбив м’яч. Також непоганим був удар і Шапаренка, однак і в цьому випадку голкіпер «Дніпра-1» зіграв бездоганно. Ну а більшого господарі поля цього вечора домогтися не зуміли — 0:1, друга поспіль поразка команди Луческу.

Після 11-ти турів чемпіонату «Динамо» має у своєму активі 15 очок (за вісьмох зіграних матчів) і посідає 7-ме місце в турнірній таблиці першості, відстаючи від «Кривбасу», що лідирує, на 8 очок.

У наступному, 12-му турі на «Динамо» чекає гостьовий матч із ковалівським «Колосом», який відбудеться найближчої суботи, 28 жовтня, у Ковалівці на стадіоні «Колос» (початок — о 15:00).