Рома — Монца — 1:0. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 15:35 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Монца — 1:0. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Монца (Італія).

Рома - Монца - 1:0. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Монца - 1:0. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Рома (Рим) — Монца (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: С. Ель Шаараві (90)

Попередження: Д. Д’Амброзіо (23), Д. Д’Амброзіо (41), Хосе Мачин (45+1), Крістанте (70), Манчіні (78), R. Palladino (87), Гальярдіні (90+6)

Огляд матчу Рома — Монца:

У захопливому матчі Серії А між командами «Рома» і «Монца» на стадіоні «Олімпіко» панувала атмосфера передчуття. Гра завершилася перемогою «Роми» з мінімальним рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди боролися за перевагу. Незважаючи на всі зусилля, жодній з команд не вдалося вийти з глухого кута, і на перерву команди пішли з рахунком 0:0. Атмосфера на стадіоні була напруженою, вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. У матчі було багато жовтих карток, причому гравець «Монци» Д. Д’Амброзіо отримав дві поспіль на 23-й і 41-й хвилинах. На жаль для Д. Амброзіо, друга жовта картка призвела до червоної, і «Монца» залишилася в меншості. Перед самою перервою гравець «Монци» Дж. Мачин також отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. У перерві «Монца» зробила першу заміну: Дж. Мачин був замінений на А. Карбоні. У другому таймі «Монца» продовжила вносити зміни в гру, замінивши на 46-й хвилині П. Перейру на С. Бірінделлі. З іншого боку, «Рома» зробила першу заміну на 63-й хвилині: А. Белотті замінив С. Азмун, а Е. Бове — С. Ель-Шаараві.

На 64-й хвилині обидві команди зробили чергові заміни: у складі «Монци» А. Колпані замість С. Віньято і Л. Коломбо замість Дані Моти. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець «Роми» Б. Крістанте, що стало додатковим вилученням у матчі. Наступну заміну «Рома» провела на 73-й хвилині: Р. Карсдорп замінив Н. Залевскі, а Е. Ндічка вийшов замість Д. Льоренте. На 78-й хвилині жовту картку отримав Г. Манчіні (AS Roma). В останні хвилини гри обидві команди продовжили проводити заміни: на 79-й хвилині Л. Спінаццола замінив Р. Крістенсена, а на 86-й хвилині Монца замінила Г. Кіріакопулоса на Г. Донаті. Ближче до кінця матчу спалахнули конфлікти, і на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець Монци Р. Палладіно. Палладіно. В останні хвилини гри «Рома» зуміла вийти з глухого кута, забивши вирішальний гол С. Ель-Шаараві на 90-й хвилині, на радість господарів поля. Однак радість «Роми» була недовгою: на 90-й хвилині червону картку отримав Ж. Моуріньо. В останні хвилини гри обидві команди грали в меншості, що додало драматизму і напруження матчу. Матч між командами «Рома» і «Монца» став захоплюючим видовищем для любителів футболу. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість, що призвело до напруженої боротьби. Незважаючи на те, що «Монца» мужньо билася вдесятьох, саме «Рома» здобула перемогу з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Рома, Монца — Удінезе.