Лас-Пальмас — Райо Вальєкано — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:02 22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Райо Вальєкано — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Лас-Пальмас - Райо Вальекано - 0:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Райо Вальекано - 0:1. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Бебе (90+1)

Предупредження: S. Coco (20), Хав’єр Муньос (77), Серхіо Камелло (79), Оскар Валентин (86), Алекс Суарес (90), Оскар Валентин (90+4), M. Perrone (90+5)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Райо Вальєкано:

У напруженій боротьбі «Райо Вальєкано» здобув перемогу над «Лас-Пальмасом» із рахунком 1:0 у матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Гран Канарія». У першому таймі обидві команди не змогли вийти з рівного становища, і рахунок у перерві залишився 0:0. Однак матч був далеко не без драматизму: вже на 20-й хвилині гравець «Лас-Пальмаса» С. Коко отримав жовту картку, що свідчить про гостру боротьбу за м’яч. Лише через 14 хвилин «Лас-Пальмас» отримав нагоду повести в рахунку, коли було призначено пенальті. Однак М. Ель-Хаддаді не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився незмінним. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись заволодіти перевагою. У «Райо Вальєкано» замість Х. де Фрутоса вийшов К. Перес, а у «Лас-Пальмаса» замість С. Коко — Х. Араужо, намагаючись знайти той самий невловимий гол. На 62-й хвилині «Лас-Пальмас» продовжив заміну: Пехіно замінив Марвіна. Крім того, замість М. Перроне в гру був введений Е. Лойодіс. Райо Вальєкано також зробив заміну: П. Сісса замінив У. Лопес, а Р. де Томас замінив С. Камело на 66-й хвилині.

Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, суддя пред’являв жовті картки. На 77-й хвилині попередження отримав гравець «Лас-Пальмаса» Хав’єр Муньос, а ще за дві хвилини жовту картку отримав гравець «Райо Вальєкано» С. Камело. З наближенням до 90-ї хвилини напруга наростала. На 84-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив останню заміну: М. Кардона був замінений на С. Каба. Однак останнє слово в матчі залишилося за «Райо Вальєкано». На 90-й хвилині Бебе реалізував пенальті у ворота «Райо Вальєкано», надавши їм чудову нагоду вирвати перемогу. Бебе впевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальний гол, що став переможним. Останні хвилини матчу принесли обом командам нові жовті картки. На 90-й хвилині за «Лас-Пальмас» отримав попередження Алекс Суарес, що ще більше погіршило становище команди. Тим часом гравець «Райо Вальєкано» О. Валентин отримав жовту картку, а через кілька миттєвостей — червону. Пролунав фінальний свисток, і «Райо Вальєкано» відсвяткував важку перемогу над «Лас-Пальмасом» із рахунком 1:0. Матч продемонстрував конкурентну боротьбу та інтенсивність Ла Ліги, а також рішучість обох команд домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Лас-Пальмас, Райо Вальєкано — Реал С-дад.