Нант — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 17:55 22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Монпельє (Франція).

Нант - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 9-й тур

Нант (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Молле (44), Abdoul Kader Bamba (74)

Предупредження: Молле (64), Abdoul Kader Bamba (75)

Огляд матчу Нант — Монпельє:

«Нант» здобув перемогу в захопливому матчі Ліги 1 проти «Монпельє» на стадіоні «Божуар — Луї Фонтено». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Нанта», і він зберіг свою перевагу до фінального свистка, завершивши матч з упевненою перемогою 2:0. Матч розпочався жваво, обидві команди демонстрували великі атакувальні можливості. Лише на 44-й хвилині «Нант» вийшов уперед завдяки голу Ф. Молле. Це дало «Нанту» таку необхідну перевагу перед перервою. На початку другого тайму обидві команди здійснили низку тактичних змін у складах. На 57-й хвилині «Нант» ввів у гру М. Абліна, замінивши Адсона, а ще через хвилину замість К. Бамби вийшов М. Сіссоко. «Монпельє» також зробив швидкі заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 58-й хвилині В. Хазрі був замінений на К. Файада, а А. Адамс — на К. Йебоа. «Нант» продовжував домінувати у грі й на 64-й хвилині мав ще один шанс збільшити свою перевагу. На жаль, Ф. Молле отримав жовту картку, яка могла дорого обійтися, якби він не був уважний до кінця матчу. Однак на 74-й хвилині «Нант» знову опинився у воротах.

Цього разу гол забив К. Бамба, забезпечивши «Нанту» комфортне становище з перевагою у два м’ячі. На жаль для К. Бамби, вже за хвилину він отримав жовту картку. У завершальній стадії гри «Монпельє» спробував відігратися і знову поміняв склад. І. Сілла, Ж. Феррі і Т. Саваньє вийшли на заміну на 78-й хвилині, замінивши відповідно Т. Сен-Люса, Ю. Іссуфу і Л. Лероя. Нант також зробив зміни на 79-й хвилині, випустивши М. Коко замість Р. П’єр-Габріеля. Ближче до кінця гри «Нант» зробив останню заміну на 90-й хвилині — К. Мерлен замінив Ж. Хаджама. В останні хвилини гри «Монпельє» отримав жовту картку — К. Куяте побачив своє прізвище в суддівському блокноті. Попри всі зусилля, «Монпельє» не зміг пробити оборону «Нанта» і закінчив матч із прикрою поразкою 2:0. Загалом, це був хороший спірний матч, у якому «Нант» виявився сильнішим. Клінічна гра і надійна оборона дозволили «Нанту» завоювати всі три очки і ще більше зміцнити своє становище в турнірній таблиці Ліги 1. З іншого боку, «Монпельє» буде прагнути відігратися після поразки і поліпшити свої результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Нант, Монпельє — Тулуза.