Кельн — Боруссія М — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-22 18:36 22 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Боруссія М — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

22 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Кельн - Боруссия М - 3:1. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Боруссия М - 3:1. Чемпионат Германии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 8-й тур

Кельн (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 3:1 (1:0)
Голи: Кайнц (9), Кайнц (77), Вальдшмідт (90+1) — Ельведі (64)

Предупредження: M. Nicolas (74), Джозеф Скаллі (90+5)

Огляд матчу Кельн — Боруссія М:

ФК «Кольн» здобув перемогу над монхенгладбахською «Боруссією» в матчі Бундесліги У захопливому поєдинку Бундесліги ФК «Кольн» здобув перемогу над своїми суперниками — монхенгладбахською «Боруссією» — з рахунком 3:1. Матч, що проходив на електричному стадіоні RheinEnergieStadion, залишив глядачів у напрузі протягом усього матчу.

Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та стійкість в обороні. Однак уже на дев’ятій хвилині «Кольн» взяв гору, коли Флоріан Кайнц успішно реалізував пенальті, вивівши свою команду вперед. Цей гол задав тон решті частини матчу і вніс елемент гостроти в гру монхенгладбахської «Боруссії». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Кольна», але глядачі знали, що в другому таймі на них чекає ще багато подій. Щойно пролунав свисток арбітра про початок другого тайму, монхенгладбаська «Боруссія» не пошкодувала часу і зробила дві заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині замість Йонаса Скаллі та Рокко Райца з’явилися Лінус Нетц і Флоріан Нойгаус, але, незважаючи на їхні зусилля, на 64-й хвилині Ніко Ельведі з «Боруссії» зумів зрівняти рахунок. На мить рахунок змінився на їхню користь, але вже за шість хвилин гравець «Боруссії» Куадіо Коне отримав червону картку і залишився в меншості до кінця матчу. ФК «Кольн» скористався цією невдачею і зробив першу заміну на 73-й хвилині, ввівши в гру Лінтона Майну замість Флоріана Аліду. Уже за хвилину у ворота господарів було призначено пенальті, і Флоріан Кайнц знову продемонстрував сталеві нерви, реалізувавши його і відновивши перевагу «Кольна». Матч став ще більш напруженим, оскільки обидві команди провели безліч замін. На 79-й хвилині Тобіас Хуберс і Лука Кіліан замінили у складі «Кольна» Йонаса Хектора та Еммануеля Денніса відповідно. Водночас монхенгладбаська «Боруссія» провела три заміни: на поле вийшли Франк Онорат, Рокко Райц і Натанаель Нгуму. У міру того як час йшов до заключних хвилин матчу, «Кольн» продовжував нарощувати тиск. На 90-й хвилині Себастьян Андерссон, який замінив на початку матчу Сехру Гірассі, забив гол, оформивши перемогу «Кольна». Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів поля. Не останню роль у матчі зіграла й дисципліна, пов’язана з картками: на 74-й хвилині жовту картку отримав Маркус Ніколас із «Боруссії» Монхенгладбах, а на останніх хвилинах — Йонас Скаллі. Загалом матч «Кольн» — «Боруссія» Монхенгладбах вийшов захопливим, продемонстрував дух суперництва і технічну майстерність обох команд. Зрештою вирішальними виявилися клінічна гра «Кольна» і вміння скористатися червоною карткою суперника. Матч на стадіоні RheinEnergieStadion залишив уболівальників у захваті і послужив нагадуванням про азарт і непередбачуваність Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Кельн, Боруссія М — Гайденгайм.