Довбик оформив дубль за «Жирону» (ВІДЕО)

2023-10-22 22:43 Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик став головним героєм сьогоднішнього матчу своєї команди з «Альмерією» в ... Довбик оформив дубль за «Жирону» (ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик став головним героєм сьогоднішнього матчу своєї команди з «Альмерією» в чемпіонаті Іспанії.

Артем Довбик

26-річний футболіст потрапив до стартового складу «Жирони» на цей поєдинок, а наприкінці першого тайму зумів оформити дубль, забивши два м’ячі протягом чотирьох хвилин.

Чемпіонат Іспанії. 10-й тур

«Жирона » — «Альмерія» — 5:2 (3:2)
Голи: Мартін (37), ДОВБІК (39, 43), Савіо (71), Стуані (85) — Баптистао (2, 24)

«Жирона»: Гассаніга, Ян Коуто (Фернандес, 68), Блінд, Давид Лопес, Ерік Гарсія (Мартінес, 80), Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Еррера, Мартін (Торре, 86), Савіо (Порту, 80), Довбік (Стуані, 67).

Додамо, що на рахунку Довбіка вже п’ять голів у 10 матчах за «Жирону», а також дві гольові передачі.

Кращий коментар

auto-firstname
Tomas Torquemada - Наставник
23.10.2023 08:29
Витя должен поберечься и быть максимально готовым к игре с Италией. Если пропустит пару матчей в Ла Лиге то ничего страшного не произойдёт. На одном Боливаре Мудрике нам не вынести Италию, нужна здоровая альтернатива на правом фланге