Олександр Каплієнко: «Намагалися пресингувати та не дати «Динамо» щось зробити»

2023-10-23 13:58 Півзахисник «Дніпра-1» прокоментував перемогу над «Динамо» в матчі чемпіонату України. — Настанови тренера були такі, що ... Олександр Каплієнко: «Намагалися пресингувати та не дати «Динамо» щось зробити»

Півзахисник «Дніпра-1» прокоментував перемогу над «Динамо» в матчі чемпіонату України.

— Настанови тренера були такі, що треба було пресингувати, увесь матч старатись робити пресинг і не давати «Динамо» нічого зробити.

Якщо на нуль граємо, то звісно все добре. Тренерський штаб вніс корективи щодо захисту, тому граємо на нуль.

Перші хвилини другого тайму були такі важкі для нас, тому що «Динамо» пресингувало і дуже добре грали на атаку, у них були моменти, якісь напів моменти. Вони могли забити гол, але ми вистояли і одержали важку перемогу над «Динамо» Київ, — сказав Каплієнко в коментарі телеграм-каналу «Дніпрянин».