Ворскла — Дніпро-1 − 2:3. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 17:43 25 жовтня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Дніпро-1 − 2:3. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Дніпро-1 (Дніпро).

Ворскла - Днепр-1 - 2:3. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Днепр-1 - 2:3. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 1-й тур

Ворскла (Полтава) — Дніпро-1 (Дніпро) — 2:3 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Ворскла — Дніпро-1:

У захопливому поєдинку між полтавською «Ворсклою» та «Дніпром-1» у Прем’єр-лізі на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського, вболівальники відчули справжню хвилю емоцій, адже обидві команди боролися за перемогу. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Дніпра-1», але матч завершився з рахунком 2:3. Перші хвилини гри були насиченими, перший гол було забито вже на 5-й хвилині. О. Філіппов, гравець «Дніпра-1», влучив у сітку воріт і забезпечив своїй команді перевагу. Однак полтавська «Ворскла» швидко відповіла жорсткою грою, внаслідок чого на 10-й хвилині Тіаго Сантана отримав жовту картку, а на 24-й хвилині І. Пердута, гравець «Ворскли», також отримав жовту картку, що відображає інтенсивність та фізичну складову матчу. С. Горбунов, гравець «Дніпра-1», отримав попередження на 32-й хвилині. Ближче до перерви полтавській «Ворсклі» вдалося зрівняти рахунок — 1:1, завдяки голу Р. Степанюка на 40-й хвилині. Степанюка на 40-й хвилині. Однак перед самою перервою «Дніпро-1» продемонстрував свою рішучість домогтися перемоги, забивши ще один гол. На 42-й хвилині О. Гуцуляк доповнив рахунок «Дніпра-1», і полтавська «Ворскла» залишилася в меншості. Другий тайм продовжив демонструвати атакувальну майстерність обох команд.

На 53-й хвилині «Дніпро-1» збільшив свою перевагу за рахунок чергового голу О. Гуцуляка, який завершив свій дубль. Здавалося б, шанси полтавської «Ворскли» на порятунок зменшилися, проте заміни надали матчу нової енергії: на 59-й хвилині «Дніпро-1» замінив С. Горбунова на В. Рубчинського, а на 62-й хвилині «Ворскла Полтава» випустила В. Корнієнка замість А. Бацули. Ці зміни мали посилити атаки команд і переломити хід зустрічі. Накал гри призвів до нових жовтих карток, на 66-й хвилині — О. Скляр, на 89-й хвилині — О. Горін, гравець «Дніпра-1». Час продовжував минати, і на 82-й хвилині «Дніпро-1» зробив ще дві заміни. Р. Бабенко вийшов замість Д. Мірошниченка, а О. Гуцуляк — замість В. Танчика. Ближче до кінця матчу полтавська «Ворскла» отримала право на пенальті на 90-й хвилині. Р. Степанюк вийшов на ударну позицію, сподіваючись урятувати нічию для своєї команди. Однак тиск був занадто сильним, і удар виявився невдалим, внаслідок чого рахунок став 2:3 на користь «Дніпра-1». Матч між полтавською «Ворсклою» та «Дніпром-1» став для вболівальників захопливим видовищем майстерності, рішучості та пристрасті. Обидві команди показали гідну боротьбу, але у впертій боротьбі перемогу здобув «Дніпро-1».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Металіст 1925, Кривбас — Дніпро-1.