Спарта — Рейнджерс — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:47 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Рейнджерс (Глазго). ... Спарта — Рейнджерс — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Рейнджерс (Глазго).

Спарта - Рейнджерс - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпарта - Рейнджерс - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спарта (Прага) — Рейнджерс (Глазго) — 0:0 (0:0)

Предупредження: T. Cantwell (17), J. Souttar (26), Голдсон (63), F. Panák (70), А. Сіма (82)

Огляд матчу Спарта — Рейнджерс:

«Спарта Прага» і «Рейнджерс» зійшлися в захоплюючому поєдинку Ліги Європи УЄФА на вражаючому стадіоні epet ARENA. Обидві команди жадали перемоги, і передчуття було великим, коли пролунав свисток до початку матчу. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і спробували влучити у площину воріт. Однак захисники стійко тримали оборону і не давали нападникам прорватися вперед. У перерві рахунок так і залишився рівним 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. У другому таймі тривала запекла боротьба, обидві команди мчали вперед у пошуках гольового моменту. Напруга на полі відчувалася, хвилини йшли, а рахунок залишався незмінним. На 17-й хвилині гравець «Рейнджерс» Т. Кантуелл отримав жовту картку, що свідчило про загострення пристрастей у матчі. За цим напруженим моментом послідувала ще одна жовта картка для гравця «Рейнджерс» Дж. Соуттара на 26-й хвилині. На 26-й хвилині «Спарта Прага» зробила першу заміну в матчі: замість Т. Віснера в гру вступив А. Пресіадо. Цей хід надав грі нових сил, і обидві команди продовжили боротьбу за перевагу. На початку другого тайму гравець «Рейнджерс» К. Голдсон, отримавши жовту картку на 63-й хвилині, приєднався до своїх товаришів по команді, які потрапили до суддівського блокнота. У матчі настав переломний момент, коли обидві команди проявили рішучість, але не змогли реалізувати свої моменти.

У спробі переломити хід зустрічі «Рейнджерс» зробив першу заміну на 64-й хвилині, замінивши Т. Кантуелла на С. Райта. Райта. Спарта Прага швидко відповіла двома замінами на 65-й хвилині: К. Лаці замінив К. Садилека, а А. Карабець — В. Олатунджі. Гра продовжувала залишатися напруженою, обидві команди здійснювали фоли в прагненні до перемоги. На 70-й хвилині гравець «Спарти Прага» Ф. Панак отримав жовту картку, що ще більше підігріло напругу на полі. На 74-й хвилині «Рейнджерс» зробив другу заміну, замінивши К. Дессерса на Даніло, сподіваючись на перелом. На 75-й хвилині «Спарта Прага» зробила свою заміну, замінивши В. Бірманчевіча на Я. Пешека. Ці заміни вдихнули нове життя в матч, обидві команди прагнули результату. На 82-й хвилині, коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, жовту картку отримав гравець «Рейнджерс» А. Сіма, поповнивши список вилучених гравців. Незважаючи на зрослу активність обох команд, пролунав свисток на перерву, і рахунок у матчі став рівним — 0:0. Незважаючи на те, що обидві команди мужньо билися, воротарі та захисники виявилися непробивними, і в підсумку була зафіксована безгольова нічия. Хоча відсутність голів, можливо, і розчарувала деяких уболівальників, інтенсивність і конкурентність матчу, безумовно, заслуговують на увагу: «Спарта Прага» і «Рейнджерс» продемонстрували свої можливості і виклалися на полі на повну. Результат матчу робить другий поєдинок інтригуючим, оскільки обидві команди прагнуть забезпечити собі місце в наступному раунді Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рейнджерс — Спарта, Рейнджерс — Спарта.