Лугано — Брюгге — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:49 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лугано (Швейцарія) і Брюгге (Бельгія). ... Лугано — Брюгге — 1:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лугано (Швейцарія) і Брюгге (Бельгія).

Лугано - Брюгге - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛугано - Брюгге - 1:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лугано (Швейцарія) — Брюгге (Бельгія) — 1:3 (0:1)
Голи: S. Vladi (74) — Баланта (15), А. Сков Олсен (50), Ганс Ванакен (87)

Попередження: Штеффен (45), Ганс Ванакен (46), K. Hajrizi (56), S. Vladi (72), Ферран Ютгла (89+1)

Огляд матчу Лугано — Брюгге:

У захопливому матчі між ФК «Лугано» та клубом «Брюгге КВ» на стадіоні «Летцігрунд» уболівальники стали свідками майстерності та цілеспрямованості обох команд у рамках Ліги Європи Конференції УЄФА. Із самого початку було зрозуміло, що клуб «Брюгге КВ» налаштований на успіх. На 15-й хвилині Ернесто Баланта забив приголомшливий гол, вивівши свою команду в лідери. Глядачі були в захваті, коли добре виконаний удар Баланти опинився в сітці воріт, не залишивши воротареві «Лугано» жодного шансу. Взявши гру під контроль, «Клуб Брюгге КВ» відважно намагався зрівняти рахунок, але його зусилля були припинені, коли на 27-й хвилині І. Тьяго отримав жовту картку. Це стало невдачею для бельгійської команди, але вона змогла втримати свою перевагу. Ближче до перерви ФК «Лугано» відчайдушно намагався щось змінити. Однак розчарування взяло гору: перед самою перервою жовту картку отримав Р. Штеффен. Свисток судді пролунав, і команди вирушили в роздягальні за рахунку 0:1 на користь «Клубу Брюгге КВ».

Другий тайм розпочався зі шквалом замін з обох сторін. У «Клубу Брюгге КВ» замість І. Тьяго вийшов Ф. Ютгла, а у ФК Лугано замість Ю. Чіміньяні з’явився М. Боттані. Однак найбільший вплив на гру справив «Клуб Брюгге КВ». На 50-й хвилині «Клуб Брюгге КВ» ще більше збільшив свою перевагу завдяки неймовірному голу А. Скова Ольсена. Захисники «Лугано» були змушені розбігатися, коли Сков Ольсен, скориставшись помилкою в обороні, переправив м’яч у сітку воріт, і рахунок став 0:2. По ходу матчу спалахували конфлікти, і на 56-й хвилині жовту картку отримав К. Хайрізі з «Лугано». Обидві команди наполегливо боролися, але їхні зусилля мало що змінили в ході гри. На 74-й хвилині «Лугано» все-таки вдалося прорвати оборону «Клубу Брюгге КВ», завдяки ефектному голу С. Владі. Стадіон вибухнув від радості, оскільки «клінічний» удар Владі відродив надії «Лугано» на гол у відповідь. Проте «Клуб Брюгге КВ» зберіг витримку і рішучість. На 87-й хвилині Ханс Ванакен сенсаційним голом оформив перемогу, залишивши захист «Лугано» приголомшеним, а рахунок на табло — 1:3. Матч завершився жовтою карткою Ф. Ютгла в останні хвилини гри. Це була запекла боротьба, але в підсумку «Клуб Брюгге КВ» здобув перемогу в цьому поєдинку Ліги Конференції Європи УЄФА. Обидві команди продемонстрували неймовірну майстерність і стійкість протягом усього матчу, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. Залишаючи поле, гравці могли пишатися своєю грою, незалежно від підсумкового рахунку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брюгге — Лугано, Брюгге — Лугано.