Штурм — Аталанта — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:51 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Аталанта (Бергамо). ... Штурм — Аталанта — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Штурм (Грац) і Аталанта (Бергамо).

Штурм - Аталанта - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШтурм - Аталанта - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Штурм (Грац) — Аталанта (Бергамо) — 2:2 (1:2)
Голи: Прасс (13), T. Хорват (80) — Л. Мюріель (34), Л. Мюріель (45+7)

Попередження: Кітеішвілі (45+2), Лукман (45+7), Стефан Гірлендер (45+7), Стефан Гірлендер (53), Баккер (83)

Огляд матчу Штурм — Аталанта:

Захоплива нічия «Штурм Грац» і «Аталанта» в матчі Ліги Європи УЄФА У захопливому поєдинку Ліги Європи на стадіоні «Меркур Арена» австрійський клуб «Штурм Грац» приймав італійських грандів «Аталанту», що змусило уболівальників бути в напрузі. Незважаючи на сильні виступи обох команд, матч завершився внічию 2:2, що залишає відкритим питання про результат другого матчу. Гра розпочалася з самого початку, і обидві команди прагнули отримати перевагу. Штурм Грац взяв кров на 13-й хвилині, коли А. Прасс пробив у сітку воріт, чим розлютив глядачів. Однак «Аталанта» швидко відповіла, зрівнявши рахунок на 34-й хвилині завдяки майстерному удару Л. Муріеля. Наприкінці першого тайму спалахнула напруга. Гравці «Штурм Граца» О. Кітеішвілі та С. Гірландер, а також гравець «Аталанти» А. Лукман отримали жовті картки за агресивні дії. Але найважливіший момент тайму стався на 45-й хвилині, коли у ворота «Аталанти» було призначено пенальті за фол на Л. Мюріелі. Колумбієць не помилився з ударом, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу 2:1 перед перервою. Другий тайм розпочався з того, що «Штурм Грац» запекло шукав можливість зрівняти рахунок.

Однак на 53-й хвилині Гірландер отримав другу жовту картку, і господарі поля залишилися вдесятьох. Попри скорочення складу, «Штурм Грац» продовжував іти вперед, демонструючи свою непоступливість. На 62-й хвилині «Штурм Грац» зробив три заміни, намагаючись переломити хід матчу. На поле вийшли Г. Вутріх, Д. Лавалі та Ж. Серрано, які привнесли нову енергію в атаку команди. «Аталанта» також внесла зміни, випустивши на поле Г. Скамакку, К. Де Кетелаере і Х. Хатебоєра, прагнучи зберегти свою перевагу. Наполегливі зусилля «Штурм Граца» були винагороджені на 80-й хвилині, коли було призначено пенальті. Т. Хорват спокійно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок на табло — 2:2. У хвилини, що залишилися, обидві команди прагнули до перемоги, але зрештою час минув, і матч завершився внічию. Під час гри відбулися невеликі сутички, в результаті яких на 83-й хвилині М. Баккер отримав жовту картку у ворота «Аталанти». Матч-відповідь обіцяє бути інтригуючим, адже і «Штурм Грац», і «Аталанта», як і раніше, зберігають шанси на продовження боротьби. Нічия залишає всі шанси на успіх, і футбольні вболівальники можуть очікувати ще одного захоплюючого поєдинку між двома висококонкурентними командами. Коли гравці залишали поле, глядачі аплодували їхнім зусиллям, відзначаючи захопливий виступ і нескінченні повороти цього захопливого поєдинку Ліги Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Штурм, Аталанта — Штурм.