Спартак — Нордшелланд — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:55 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Нордшелланд (Данія). ... Спартак — Нордшелланд — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Нордшелланд (Данія).

Спартак - Нордшелланд - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСпартак - Нордшелланд - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Спартак (Трнава) — Нордшелланд (Данія) — 0:2 (0:1)
Голи: J. Jensen-Abbew (36), C. К. Расмуссен Теодор (48)

Попередження: Mohammed Diomande (29), A. Schjelderup (32), M. Kompan (53), A. Zeljkovic (68), R. Ascone (90+1)

Огляд матчу Спартак — Нордшелланд:

У недавньому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА на стадіоні CITY ARENA — Štadión Antona Malatinského «Спартак Трнава» зустрічався з ФК «Нордшелланд». У перерві рахунок був 0:1 на користь ФК «Нордшелланд», а в підсумку вони виграли матч із рахунком 0:2. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець ФК «Нордшелланд» М. Діоманде, а на 32-й хвилині ще одну жовту картку отримав А. Шьєлдеруп. Гра тривала в рівній боротьбі, але саме гравець «Нордшелланда» Й. Йенсен-Аббеу на 36-й хвилині переломив ситуацію і забив перший гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Трнавський «Спартак» швидко відреагував на це, зробивши першу заміну на 37-й хвилині: замість М. Сулека на поле вийшов А. Джурич. На початку другого тайму трнавський «Спартак» зробив другу заміну на 46-й хвилині, замінивши М. Міковича на М. Компана. Проте вже за дві хвилини «Нордшелланд» збільшив свою перевагу, коли К. М. Компан отримав жовту картку на 53-й хвилині, а на 58-й хвилині Ф. Баїнович замінив Й. Берната. Берната.

ФК «Нордшелланд» також зробив першу заміну на 67-й хвилині, замінивши М. Інгвартсена на І. Османа. Матч тривав з обопільною інтенсивністю, коли на 68-й хвилині жовту картку отримав гравець «Спартака» з Трнави А. Желькович. На 71-й хвилині «Спартак» із Трнави здійснив ще дві заміни: К. Офорі замінив П. Азанго, а М. Дюріш вийшов замість М. Рістовскі. На 73-й хвилині ФК «Нордшелланд» також зробив дві заміни: Б. Нюгрен замінив М. Доргелеса, а Й. Йенсен-Аббеу — А. Нагало. На 86-й хвилині ФК «Нордшелланд» зробив дві останні заміни: К. Расмуссен і Й. Тверсков були замінені на Р. Асконе і Д. Свенссона відповідно. На 90-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Нордшелланда» Р. Асконе. До фінального свистка обидві команди вели запеклу боротьбу, але перемога залишилася за «Нордшелландом» — 2:0 на користь «Спартака» з Трнави. Незважаючи на зусилля «Спартака» з Трнави, голів «Нордшелланда» в першому і другому таймах виявилося достатньо для того, щоб набрати всі три очки в цьому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нордшелланд — Спартак, Нордшелланд — Спартак.