Зріньскі — Легія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:59 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) і ... Зріньскі — Легія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Зріньскі (Боснія і Герцеговина) і Легія (Польща).

Зриньски - Легия - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЗриньски - Легия - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Зріньскі (Боснія і Герцеговина) — Легія (Польща) — 1:2 (1:1)
Голи: N. Bilbija (30) — Слободан Яковлевич (32), B. Kramer (63)

Попередження: Чанаджия (32), E. Muci (56), D. Hladun (79), N. Bilbija (82)

Огляд матчу Зріньскі — Легія:

У напруженому і довгоочікуваному футбольному матчі на стадіоні «Бієлі Брієг» «Зріньскі» зустрівся з «Легією Варшава». Матч, у якому обидві команди прагнули здобути перемогу в Лізі Європи УЄФА, був насичений захопливими моментами від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з чудового голу гравця «Зріньскі» Н. Білбії на 30-й хвилині. Його вправний удар застав зненацька захист «Легії» і дозволив команді вийти вперед. Проте вже за дві хвилини гравець «Зріньскі» Д. Канадія отримав жовту картку, що свідчило про напругу на полі. У результаті несподіваного повороту подій на 32-й хвилині «Легія Варшава» забила власний гол, автором якого став С. Яковлевич. На початку другого тайму «Зріньскі», здавалося, вирвався вперед на 55-й хвилині, але гол було скасовано через офсайд. За цим розчаруванням послідувала жовта картка для гравця «Легії» Е. Муці на 56-й хвилині. Намагаючись змінити хід гри, «Зріньскі» зробив дві швидкі заміни на 61-й хвилині. А. Хрвановіч був замінений на П. Мішича, а М. Кюзе звільнив місце для М. Малекінушича. Однак у підсумку на 63-й хвилині «Легія Варшава» домоглася успіху, забивши гол Б. Крамера.

Рахунок став 1:2 на користь гостей, а на 64-й хвилині замість Е. Муці у складі «Легії» з’явився М. Гуаль. Тим часом «Зріньскі» продовжував боротися, незважаючи на те, що на 70-й хвилині гол було скасовано через офсайд. Потім вони зробили ще дві заміни. М. Тичинович був замінений на К. Мемію, а Д. Зломислич — на Т. Кіса. На 71-й хвилині «Легія Варшава» також зробила заміну: Б. Крамер змінив М. Росолека. Гра загострилася до межі, коли «Зріньскі» зробив п’яту заміну: на 79-й хвилині Д. Канадія замінив Ф. Брадарича. Ця заміна ознаменувалася жовтою карткою для гравця «Легії» Д. Хладуна. На 82-й хвилині, коли напруга в матчі наростала, гравець «Зріньскі» Н. Білбія отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. Відчувши необхідність у свіжих силах, на 87-й хвилині замість Я. Елітіма у складі «Легії» вийшов Н. Білбія. Елітіма у складі «Легії» з’явився Я. Чельхака. На останній хвилині матчу жовту картку отримав гравець «Легії» П. Кун. Це стало сигналом до завершення запеклої боротьби, в якій з рахунком 2:1 перемогла «Легія Варшава». І «Зріньскі», і «Легія Варшава» продемонстрували впродовж усього матчу неабияку майстерність, рішучість і спортивну майстерність. Матч Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Бієлі Брієг», безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння двох грізних команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Легія — Зріньскі, Легія — Зріньскі.