Генк — Ференцварош — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:00 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Генк і Ференцварош (Угорщина). Генк ... Генк — Ференцварош — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Генк і Ференцварош (Угорщина).

Генк - Ференцварош - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаГенк - Ференцварош - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Генк (Генк) — Ференцварош (Угорщина) — 0:0 (0:0)

Попередження: Г. Артеага (29), Ендре Ботка (40), B. Ель-Ханнусс (60)

Огляд матчу Генк — Ференцварош:

У напруженому матчі між командами «Генк» і «Ференцварош ТК» у рамках Ліги Європи УЄФА обидві команди вели запеклу боротьбу, але так і не змогли забити. Матч завершився безгольовою нічиєю, залишивши вболівальників у напрузі до фінального свистка. Матч проходив на стадіоні «Сегека Арена», де обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Незважаючи на численні спроби обох сторін, рахунок у перерві так і залишився 0:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували надійну оборону. На 29-й хвилині гравець «Генка» Г. Артеага отримав жовту картку за несвоєчасну атаку, що додало грі гостроти. Незабаром після цього, на 40-й хвилині, гравець ТК «Ференцваросі» Е. Ботка також отримав жовту картку за сильну атаку. На початку другого тайму ТК «Ференцваросі» зробив дві заміни, щоб струсити ситуацію. Е. Ботка був замінений на М. Бен Ромдана, а І. Сіссе вийшов замість М. Абена. Ці заміни надали угорській команді нових сил, але переломити хід матчу все одно не вдалося. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Генка» Б. Ель-Ханнусс, що посилило напругу на полі. Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві команди прагнули перелому.

Коли час підійшов до заключної стадії гри, обидві команди провели ключові заміни. На 65-й хвилині у складі «Ференцваросі ТК» замість Овусу з’явився К. Захаріассен, а на 73-й хвилині А. Пешич замінив К. Ліштеса. На 75-й хвилині «Генк» також здійснив дві заміни: А. Зекірі та К. Бонсу Баах вийшли замість Т. Арокодаре та Й. Сора відповідно. На 82-й хвилині «Ференцваросі ТК» зробив останню заміну: К. Рамірес замінив Л. Пашку. Коли до кінця матчу залишалося лише кілька хвилин, «Генк» також зробив останню заміну: на 89-й хвилині замість А. Аїт Ель Хаджа вийшов Ж. Пайнцил. Пайнцил. В останні хвилини матчу для «Генка» настав неприємний момент: на 90-й хвилині червону картку отримав Т. Арокодаре. Незважаючи на те, що «Генк» залишився вдесятьох, він вистояв і не пропустив у хвилини, що залишилися. Загалом це був запеклий поєдинок між «Генком» і ТК «Ференцваросі», в якому обидві команди продемонстрували свої можливості в обороні. Підсумковий рахунок 0:0, можливо, і не потішив уболівальників, які сподівалися на голи, але він продемонстрував рішучість обох команд домогтися позитивного результату. Тепер обидві команди будуть прагнути до того, щоб закріпити цю надійну оборону і реалізувати свої можливості в голи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ференцварош — Генк, Ференцварош — Генк.