Абердін — ПАОК — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:01 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Абердін (Шотландія) і ПАОК (Салоніки). ... Абердін — ПАОК — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Абердін (Шотландія) і ПАОК (Салоніки).

Абердин - ПАОК - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАбердин - ПАОК - 2:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Абердін (Шотландія) — ПАОК (Салоніки) — 2:2 (0:0)
Голи: Міовскі (50), D. Polvara (58) — Десподов (73), Vieirinha (84)

Попередження: S. Schwab (38), W. Troost-Ekong (90+2), S. Rubezic (90+6)

Огляд матчу Абердин — ПАОК:

У захопливому футбольному матчі між командами «Абердін» і ПАОК у рамках Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Піттодрі» розгорнулася напружена боротьба. Перша половина матчу завершилася безгольовою нічиєю. Обидві команди мали достатньо нагод, але так і не змогли забити. У середині тайму точилася гостра боротьба за контроль над грою. На 38-й хвилині жовту картку отримав гравець ПАОКа С. Шваб. Шваб, що підкреслює фізичну складову зустрічі. Обидві команди прагнули вийти з глухого кута, і на 50-й хвилині «Абердин» завдав першого удару. Б. Міовскі, продемонструвавши чудове самовладання і точність, переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Радість «Абердіна» продовжилася на 58-й хвилині, коли Д. Полвара вдалим ударом збільшив перевагу команди. Стадіон «Піттодрі» вибухнув від захвату, коли господарі поля повели в рахунку 2:0.

На 63-й хвилині ПАОК швидко зробив подвійну заміну, випустивши на поле Р. Бабу і М. Оздоєва, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Заміна, схоже, далася взнаки відразу: на 73-й хвилині ПАОК відігрався завдяки голу К. Десподова. Коли до кінця матчу залишалося всього шість хвилин, ПАОК продемонстрував виняткову стійкість і рішучість. На 84-й хвилині, завдяки голу Вієйріньї, вони зрівняли рахунок, залишивши вболівальників у напрузі. Останні хвилини матчу були наповнені драматизмом. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець ПАОКа В. Троост-Еконг, а гравець «Абердіна» С. Рубежич також був занесений до суддівської книги. На останніх хвилинах гри у ворота ПАОКа було призначено пенальті, який реалізував С. Шваб. Його удар з точки призвів до драматичної перемоги ПАОКа з рахунком 3:2. Обидві команди показали свій бойовий дух і продемонстрували свої можливості на полі. Стадіон «Піттодрі» став свідком захопливого поєдинку в рамках Ліги Європи УЄФА, залишивши в уболівальників і глядачів спогади про захопливий футбольний матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПАОК — Абердин, ПАОК — Абердин.