Юніон — ЛАСК — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:02 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і ЛАСК (Австрія). ... Юніон — ЛАСК — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон (Бельгія) і ЛАСК (Австрія).

Юнион - ЛАСК - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЮнион - ЛАСК - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Юніон (Бельгія) — ЛАСК (Австрія) — 2:1 (0:1)
Голи: Cameron Puertas (84), С. Burgess (90+5) — M. Usor (24)

Попередження: Г. Белло (26), C. Vanhoutte (80), С. Burgess (88), S. Horvath (90+1)

Огляд матчу Юніон — ЛАСК:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Констант Ванден Сток», «Уніон Сент-Жіллуаз» здобув драматичну перемогу над «Ласк Лінц» із рахунком 2:1. Матч розпочався з того, що «Ласк Лінц» повів у рахунку і домінував у першому таймі, але «Уніон Сент-Жіллуаз» проявив неабияку стійкість і переломив хід гри в другому таймі. Уже на 24-й хвилині «Ласк Лінц» дав зрозуміти про свої наміри: М. Усор опинився у воротах. Цей гол змусив «Уніон Сант Жіллуаз» позадкувати, але їм вдалося швидко перебудуватися і стримувати «Ласк Лінц» до кінця першого тайму. На 26-й хвилині жовта картка була показана гравцеві «Ласк Лінц» Г. Белло, що підкреслює напружений характер гри. Уже за дві хвилини «Уніон Сен-Жіллуаз» зрівняв рахунок завдяки голу М. Амури, але гол було скасовано через фол. Другий тайм ознаменувався шквалом замін з обох сторін: на 46-й хвилині «Ласк Лінц» замінив Г. Белло на Т. Гойгінгера.

У відповідь «Ласк Лінц» зробив заміну: на 64-й хвилині А. Кастро-Монтес замінив К. Терхо, на тій самій хвилині К. Родрігес замінив Д. Екерт-Айєнса. У відповідь «Ласк Лінц» зробив заміну: на 67-й хвилині І. Любич замінив І. Мустафу, на 72-й хвилині Ф. Стойкович замінив Ф. Флеккера. На 75-й хвилині замість Н. Садіки у складі «Уніон Сент-Джиллуаз» з’явився Л. Амані. У завершальній стадії матчу напруга була високою, і жовті картки отримали К. Ванхаутт («Уніон Сент-Джиллуаз») на 80-й хвилині, К. Берджесс на 88-й хвилині та С. Хорват («Ласк Лінк Лінк»). Хорват («Ласк Лінц») на 90-й хвилині. На 84-й хвилині «Уніон Сент-Джіллуаз» було призначено пенальті, і К. Пуертас із пенальті зрівняв рахунок у матчі — 1:1. Драма продовжилася, коли на 90-й хвилині гравець команди Union St. Gilloise К. Берджесс забив гол, забезпечивши своїй команді неймовірну перемогу. Матч продемонстрував рішучість і бойовий дух обох сторін, і в підсумку заслужену перемогу здобула команда Union St. Gilloise. На стадіоні «Констант Ванден Сток» відбувся захоплюючий поєдинок Ліги Європи УЄФА, який надовго запам’ятається вболівальникам обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛАСК — Юніон, ЛАСК — Юніон.