Рома — Славія — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:03 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Славія (Прага). ... Рома — Славія — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Славія (Прага).

Рома - Славия - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Славия - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Славія (Прага) — 2:0 (2:0)
Голи: Е. Бове (1), Лукаку (17)

Попередження: Е. Бове (23), L. Masopust (27), Еван Ндіка (68)

Огляд матчу Рома — Славія:

АС Рома здобула перемогу над Славією Прага з рахунком 2:0 у матчі Ліги Європи УЄФА АС Рома здобула перемогу в нещодавньому матчі Ліги Європи УЄФА проти Славії Прага з рахунком 2:0. Захоплива гра проходила на легендарному стадіоні «Олімпіко», і вболівальники були в напрузі протягом усього матчу. Перший тайм став вражаючим стартом «Роми», яка не пошкодувала часу і забила свій перший гол уже на першій хвилині. Е. Бове продемонстрував свою майстерність, швидко забивши гол. Надалі «Рома» продовжувала йти вперед і володіти м’ячем. На 17-й хвилині Р. Лукаку збільшив перевагу команди, завдавши потужного удару, який не залишив шансів воротарю «Славії Праги». До перерви «Рома» вела з рахунком 2:0, демонструючи дух суперництва, але без фолів і жовтих карток у матчі не обійшлося. На 23-й хвилині Е. Бове отримав попередження від судді, а Л. Масопуст зі «Славії Прага» зробив те саме лише через чотири хвилини. Загострення гри було очевидним, гравці обох команд вели запеклу боротьбу за кожен м’яч. На початку другого тайму обидві команди провели вирішальні заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

На 46-й хвилині «Славія Прага» замінила Л. Масопуста на М. Юрасека, а у «Роми» замість Е. Бове вийшов Л. Паредес. У другому таймі було менше гольових моментів, проте заміни надали грі нових сил. На 64-й хвилині «Славія Прага» замінила А. Думітреску на Л. Провода, а І. Шранца на К. Валлема. У складі «Роми» замість Р. Карсдорпа вийшов Н. Залевскі, а замість А. Белотті — С. Ель-Шаараві. Кількість жовтих карток збільшилася на 68-й хвилині, коли Е. Ндічка отримав попередження за силову атаку. В останні хвилини матчу обидві команди провели решту замін: у «Славії Прага» М. ван Бюрен замінив М. Чітіля, а К. Зафейріс вийшов замість В. Юрецьки. У складі «Роми» замість Р. Лукаку вийшов Р. Пагано, а замість Л. Керубіні — Х. Ауар. У підсумку «Рома» здобула впевнену перемогу з рахунком 2:0. Домінуюча гра і перші голи заклали основу для заслуженої перемоги на рідному стадіоні «Стадіо Олімпіко». Тріумф «Роми» поповнив загальний успіх команди в Лізі Європи УЄФА, і вболівальники з нетерпінням чекають її подальших виступів у чемпіонаті. «Славія Прага», своєю чергою, постарається перебудуватися і в наступних матчах здобути нові перемоги в турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Славія — Рома, Славія — Рома.