Баварія — Дармштадт — 8:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 18:23 28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Дармштадт — 8:0. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Дармштадт (Німеччина).

Бавария - Дармштадт - 8:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Дармштадт - 8:0. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Баварія (Мюнхен) — Дармштадт (Німеччина) — 8:0 (0:0)
Голи: Кейн (51), Лерой Сане (56), Musiala Jamal (60), Лерой Сане (64), Кейн (69), Мюллер (71), Musiala Jamal (76), Кейн (88)

Попередження: Маттейс де Лігт (38), M. Bader (49), F. Nurnberger (69)

Огляд матчу Баварія — Дармштадт:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги «Баварія» на легендарній «Альянц Арені» зустрілася з «Дармштадтом 98». Початок матчу пройшов у невисокому темпі, обидві команди пробували свої сили і намагалися знайти свій ритм. Однак у другому таймі «Баварія» взяла гру під свій контроль і здобула вражаючу перемогу з рахунком 8:0. Перша половина матчу була відзначена низкою жовтих і червоних карток. Уже на 4-й хвилині червону картку отримав гравець «Баварії» Й. Кімміх, що відразу ж поставило його команду в невигідне становище. На 7-й хвилині жовту картку отримав і Т. Тухель, що ще більше посилило тиск на «Баварію». Не уникнув дисциплінарних покарань і «Дармштадт 98»: на 21-й хвилині червону картку отримав К. Гясула, а на 41-й — М. Магліка. Попри невдачі та не зарахований гол через офсайд на 45-й хвилині, «Баварія» зберегла самовладання і пішла на перерву за рівного рахунку 0:0. Однак другий тайм став зовсім іншим: на перерву «Баварія» пішла з новими силами та рішучістю. На 51-й хвилині Х. Кейн переломив ситуацію, забивши перший гол у ворота «Баварії».

Потім пішли голи Л. Сане на 56-й і 64-й хвилинах і Й. Мусіали на 60-й і 76-й хвилинах. У матчі також було зроблено кілька замін у складі обох команд, які намагалися струсити гру і знайти спосіб переломити хід зустрічі. Команда «Дармштадт 98» провела дві заміни на 61-й хвилині, випустивши М. Мелема і Т. Кемпе. На 65-й хвилині «Баварія» також зробила дві заміни: на поле вийшли К. Коман і А. Девіс. Продовжуючи атакувати, Х. Кейн на 69-й хвилині знову вразив ворота суперника, оформивши свій дубль у матчі. Потім пішли голи Т. Мюллера на 71-й хвилині та Й. Мусіали на 76-й хвилині. Ближче до кінця матчу «Баварія» зробила ще три заміни: А. Павлович, М. Тель і Е. М. Чупо-Мотінг на 77-й хвилині. На 88-й хвилині Х. Кейн оформив хет-трик і ще більше зміцнив домінування «Баварії». Загалом, цей матч став незабутнім для «Баварії» і розчаровуючим для «Дармштадта 98». Рахунок 8:0 відображає абсолютну перевагу «Баварії» протягом усієї гри. Здатність «Баварії» перебудуватися і відновитися після ранньої червоної картки показала не тільки її майстерність, а й командну стійкість. Цією перемогою «Баварія» продемонструвала, чому вона є однією з найгрізніших команд Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Баварія, Дармштадт — Бохум.