Юрій Вернидуб: «Треба швидше забувати про 3:0 з «Дніпром-1», адже попереду «Полісся» та «Динамо»

2023-10-29 08:30 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував розгромну перемогу своєї команди над «Дніпром-1» (3:0) у вчорашньому ... Юрій Вернидуб: «Треба швидше забувати про 3:0 з «Дніпром-1», адже попереду «Полісся» та «Динамо»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував розгромну перемогу своєї команди над «Дніпром-1» (3:0) у вчорашньому матчі 12-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб

«Непоганий матч у нашому виконанні, а також у виконанні „Дніпра-1“. Так вийшло, що розпочали з запізненням (через повітряну тривогу, — прим. ред.). Це вплинуло десь на обидві команди. У першому таймі ми грали за вітром, діяли дуже непогано, забили два хороших голи. Проводили швидкі атаки, а у „Дніпра-1“ практично не було моментів.

Дуже переживав за другий тайм, налаштовував хлопців, що треба дуже добре зіграти у захисті. Адже суперник має у своєму розпорядженні дуже швидких футболістів. Це Лєднєв, Філіппов, Гуцуляк. Є виконавці, які можуть віддати хорошу передачу. Це Піхальонок, Рубчинський, Бабенко. Але наші гравці з цим впорались, розпочали другий тайм також з позиції сили.

І почали проводити хороші контратаки. Одна з них завершилась третій забитим м’ячем. Потім, можна сказати, десь догравали. Хоча у „Дніпра-1“ можна відзначити моменти, коли „Кривбас“ відбився. Й пенальті нам не забили, але це футбол. Сьогодні перемогли ми, треба порадіти цьому, та швидше про це забувати, адже попереду не менш серйозні матчі: 6 листопада у Житомирі, на моїй Батьківщині, з „Поліссям“, а 12 з „Динамо“. Два важливих поєдинки», — сказав Вернидуб.

29.10.2023, 08:30