«Колос» — «Динамо»: числа та факти. Перше вилучення Ваната

2023-10-29 10:50 Вчора у матчі 12-го туру чемпіонат України «Динамо» зіграло в гостях унічию з ковалівським «Колосом» (1:1). ... «Колос» — «Динамо»: числа та факти. Перше вилучення Ваната

Вчора у матчі 12-го туру чемпіонат України «Динамо» зіграло в гостях унічию з ковалівським «Колосом» (1:1). До вашої уваги добірка цікавих статистичних чисел та фактів за підсумками цієї гри.

10-й матч «Динамо» та «Колоса» в УПЛ завершився 3-ю нічиєю, динамівці раніше перемагали 6 разів, а ковалівці — один.

Завершилася безгольова серія ковалівців в матчах з динамівцями, яка тривала в чемпіонатах 381 хвилину.

Безвиграшний серіал «Динамо» в чемпіонаті триває 3 гри (нічия та 2 поразки), а пропускний — 5 ігор (9 голів).

Перервалася безнічийна серія «Динамо», яка тривала в чемпіонаті 8 ігор: 5 перемог та 3 поразки.

«Динамо» 160-й раз зіграло внічию в УПЛ, в тому числі 97-й раз в гостях.

75-й матч «Динамо» при Мірчі Луческу в чемпіонатах: +51=14−10 м’ячі 160−57.

20-та нічия Динамо" при Мірчі Луческу у всіх турнірах: 14-та — в УПЛ, 1— в Кубку України та 5 — у єврокубках.

110-та нічия різних клубів УПЛ при Мірчі Луческу у всіх турнірах: 63-я — в УПЛ, 8 — в Кубку України, 4 — в Суперкубку України та 35 — у єврокубках.

5-й гол в УПЛ провів Олександр Тимчик, в тому числі 3-й за «Динамо».

98-й матч в УПЛ в складі «Динамо» провів Микола Шапаренко, наздогнавши за цим показником Віктора Леоненка.

20-й матч в статусі капітана «Динамо» провів Віталій Буяльський: 16-й — в УПЛ, 2 — в Кубку України, 1 — в Суперкубку України та 1 — у єврокубках. За цим показником Буяльський зрівнявся з Анатолієм Дем’яненко.

9-те в УПЛ вилучення в матчах «Динамо» та «Колоса», в тому числі 4-те динамівців.

1-а в чемпіонатах червона картка для Владислава Ваната — у 52-й грі.

71-й раз «Динамо» завершує матч в чемпіонатах України з рахунком 1:1, в тому числі 43-й раз на чужому полі.

29.10.2023, 10:50
Чемпионат Украины Черноморец Шахтер 1 : 4 Закінчився
Динамо Верес 3 : 0 Закінчився