Ворскла — Металіст 1925 − 2:2. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 16:55 29 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Металіст 1925 − 2:2. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Металіст 1925 (Харків).

Ворскла - Металлист 1925 - 2:2. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Металлист 1925 - 2:2. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 12-й тур

Ворскла (Полтава) — Металіст 1925 (Харків) — 2:2 (0:1)
Голи: V. Корнієнко (47), I. Нестеренко (82) — O. Сидоров (17), M. Faryna (78)

Предупредження: Юсов (35), Тіаго Сантана (54), V. Корнієнко (75), Y. Павлюк (80)

Огляд матчу Ворскла — Металіст 1925:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та харківським «Металістом 1925» на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського, команди вели запеклу боротьбу та зрештою домоглися нічиєї — 2:2. Матч вийшов дуже драматичним і захопливим: голи, жовті картки, кілька ключових замін. Рахунок відкрив харківський «Металіст 1925» на 17-й хвилині, коли О. Сидоров переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу. Полтавська «Ворскла» швидко відповіла на це на 47-й хвилині голом В. Корнієнка, вирівнявши становище. Обидві команди продемонстрували свій дух суперництва: жовті картки отримали Д. Юсов («Металіст 1925 Харків») на 35-й хвилині та Тьяго Сантана («Ворскла Полтава») на 54-й хвилині. Було очевидно, що жодна зі сторін не має наміру відступати. Під час другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб привнести у свої склади нові сили.

На 57-й хвилині замість Д. Хрипчука у складі полтавської «Ворскли» з’явився Тіаго Сантана, а на 64-й хвилині харківський «Металіст 1925» випустив О. Ременюка замість К. Бичека і О. Ткачука замість В. Дмитренка. Коли до кінця матчу залишалося трохи більше десяти хвилин, напруга зросла: на 75-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» В. Корнієнко. Скориставшись моментом, харківський «Металіст 1925» знову вийшов уперед, коли М. Фарина забив гол на 78-й хвилині. Однак господарі поля не здавалися, і на 82-й хвилині І. Нестеренко забив вирішальний м’яч у ворота полтавської «Ворскли», знову зрівнявши рахунок. На останніх хвилинах обидві команди зробили останні заміни. У полтавської «Ворскли» на 83-й хвилині замість Феліпе Родрігеса з’явився О. Скляр, а у харківського «Металіста 1925» на 87-й хвилині Д. Юсов замінив О. Чирука. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився наполегливою нічиєю — 2:2. Ця захоплива зустріч продемонструвала напружену боротьбу та майстерність гравців Прем’єр-ліги. І полтавська «Ворскла», і харківський «Металіст 1925» продемонстрували свою рішучість і стійкість, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку на футбольному полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Ворскла, Металіст 1925 — Чорноморець.