Монца — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 18:06 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) та ... Монца — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) та Удінезе (Італія).

Монца - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Монца (Італія) — Удінезе (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: А. Колпані (27) — L. Lucca (67)

Предупредження: (34), D. Padelli (45+1), J. Феррейра (87)

Огляд матчу Монца — Удінезе:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні U-Power зустрілися «Монца» та «Удінезе». За рахунку 1:0 на користь «Монци» в перерві здавалося, що результат матчу схиляється на користь господарів. Однак пізній гол «Удінезе» в підсумку призвів до нічиєї з рахунком 1:1. На початку матчу обидві команди продемонстрували високу енергію та інтенсивність. На 27-й хвилині гравець «Монци» А. Колпані відкрив рахунок, забезпечивши своїй команді перевагу. Цей гол надав упевненості гравцям «Монци» і дозволив їм узяти гру під свій контроль. 34-та хвилина — жовта картка для гравця «Монци» П. Марі, що підкреслює фізичну складову матчу. На початку другого тайму «Удінезе» зробив дві заміни, намагаючись змінити хід матчу. Л. Самарджич і Ф. Ебоселе вийшли на поле на 55-й хвилині, замінивши Л. Лукку і Ж. Феррейру відповідно. Монца відповіла своїми замінами, випустивши на 60-й хвилині П. Марі та С. Віньято. Однак саме заміни Удінезе на 62-й хвилині стали вирішальними в матчі.

М. Пайєро і Ж. Земура вийшли на поле замість С. Ловрича і Х. Камари. Лише через п’ять хвилин Л. Лукка зрівняв рахунок на 67-й хвилині. Обидві команди продовжували боротися за переможний гол, але жодна з них не змогла домогтися успіху. «Монца» зробила дві пізні заміни, випустивши на поле Л. Коломбо і А. Колпані на 79-й і 80-й хвилинах відповідно. «Удінезе» також зробив заміну на 86-й хвилині, П. Чюрріа замінив В. Карбоні. В останні хвилини матчу напруга зросла, внаслідок чого жовті картки отримали гравці «Удінезе» Ж. Феррейра на 87-й хвилині та «Монци» М. Пессіна на 90-й хвилині. Незважаючи на всі моменти і зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися перемоги, і матч закінчився внічию 1:1. Матч між «Монцою» і «Удінезе» продемонстрував конкурентний характер футбольної Серії А і важливість своєчасних замін. Обидві команди наполегливо билися і демонстрували свій талант, залишаючи вболівальників задоволеними до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Монца, Мілан — Удінезе.