Емполі — Аталанта — 0:3. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-30 21:23 30 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) та ... Емполі — Аталанта — 0:3. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

30 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) та Аталанта (Бергамо).

Эмполи - Аталанта - 0:3. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Аталанта - 0:3. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Емполі (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 0:3 (0:2)
Голи: Скамакка (5), Т. Купмейнерс (29), Скамакка (51)

Предупредження: Юссеф Малех (33), Л. Какаче (35), Еммануель Гьясі (70), Якопо Фацціні (85)

Огляд матчу Емполі — Аталанта:

«Аталанта» здобула вражаючу перемогу над «Емполі» в матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена». Матч завершився переконливою перемогою «Аталанти» з рахунком 3:0, причому «Емполі» домінував у грі від початку і до кінця. Перший тайм продемонстрував атакувальну майстерність «Аталанти», яка пішла на перерву з перевагою 2:0. Рахунок відкрив Джакомо Скамакка на 5-й хвилині, вивівши «Аталанту» вперед. «Емполі» насилу стримував натиск «Аталанти», і Теун Коопмейнерс додав їм проблем, забивши гол на 29-й хвилині.

Розчарування «Емполі» стало проявлятися в тому, що вони отримали дві жовті картки поспіль. На 33-й хвилині був вилучений Юссеф Малех, а на 35-й хвилині — Леонардо Какаче. Ці дисциплінарні порушення стали відображенням того, що «Емполі» не міг стримати натиск «Аталанти». Другий тайм пройшов у тому ж ключі, «Аталанта» повністю контролювала ситуацію. На початку тайму вони зробили першу заміну: Дж. Скальвіні замінив Р. Толої. Лише через п’ять хвилин після початку другого тайму «Аталанта» збільшила свою перевагу за рахунок другого голу Скамаккі на 51-й хвилині. «Емполі» спробував відігратися і зробив дві заміни на 63-й хвилині: Н. Камб’яджі замінив Е. Г’ясі, а С. Валукевич — А. Ісмайлі. Однак їхні зусилля виявилися марними — оборона «Аталанти» витримала удар. «Аталанта» також внесла зміни до свого складу: на 65-й хвилині замість Скамаккі з’явився К. де Кетеляре, а на 66-й — М. Пасаліч замість Копмайнерса. Ці заміни дозволили «Аталанті» зберегти перевагу та контроль над грою. Розчарування «Емполі» продовжувало наростати, і на 70-й хвилині Е. Г’язі отримав жовту картку. Намагаючись переломити хід гри, «Емполі» зробив ще дві заміни на 74-й і 75-й хвилинах, замінивши Й. «Аталанта» також оновила атаку, випустивши на 76-й хвилині А. Лукмана замість Л. Мюріеля. На 82-й хвилині «Емполі» зробив п’яту заміну: Р. Марін замінив С. Бастоні. Розчарування «Емполі» було скрашене жовтою карткою, отриманою Фацціні на 85-й хвилині. «Аталанта» відповіла п’ятою заміною — на 86-й хвилині М. Руджері замінив М. Баккера. З фінальним свистком «Аталанта» вийшла переможницею, продемонструвавши свою перевагу впродовж усього матчу. Рахунок 3:0 відображає їхнє домінування та клінічне завершення гри, залишаючи «Емполі» привід для роздумів перед наступним матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Емполі, Аталанта — Інтер.