Гранада — Вільярреал — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-30 23:57 30 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Вільярреал — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

30 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Гранада - Вильярреал - 2:3. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Вильярреал - 2:3. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Гранада (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 2:3 (1:3)
Голи: Узуні (34) — Джерард Морено (18), Джерард Морено (23), А. Серлот (28)

Предупредження: Баена (50), Альбіоль (68), C. Ромеро (73), Парехо (90)

Огляд матчу Гранада — Вільярреал:

Нещодавно на стадіоні «Нуево Лос Карменес» відбувся захопливий матч Ла Ліги між командами «Гранада» та «Вільярреал». Гра була сповнена голів, драматизму і замін, які тримали вболівальників на межі від початку до кінця. Від самого початку «Вільярреал» продемонстрував свою майстерність в атаці. Уже на 18-й хвилині Херард Морено вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Лише за п’ять хвилин у ворота гостей було призначено пенальті, який упевнено реалізував Морено, подвоївши перевагу. На 28-й хвилині «Вільярреал» продовжив гольову серію, до якої долучився Александр Сорлот. Здавалося, що гості йдуть до перемоги. Однак у «Гранади» були інші плани, і вони швидко відігралися. Рамон Санчес забив гол на 29-й хвилині, щоб «Гранада» не пішла на перерву з порожніми руками. На 34-й хвилині господарі поля скоротили відставання в рахунку завдяки голу М. Узуні. На початку другого тайму обидві команди здійснили низку тактичних змін. Вільярреал замінив Александра Сорлота на 46-й хвилині, випустивши на поле К. Ромеро. На 60-й хвилині замість О. Мелендо вийшов Г. Вільяр. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди отримали по жовтій картці.

На 68-й хвилині були вилучені з поля Р. Альбіоль із «Вільярреала» та К. Ромеро з «Гранади». У пошуках перелому обидві команди провели чергові заміни. На 58-й хвилині у складі «Вільярреала» з’явився Х. Л. Моралес, а на 68-й хвилині «Гранада» зробила потрійну заміну: А. Пуертас, А. Фернандес і С. Вайсман. Ближче до кінця матчу були проведені ще заміни, щоб освіжити склади команд. На 83-й хвилині «Гранада» замінила Р. Санчеса і С. Руїса на Ф. Дідью і Н. Петровича. Вільярреал також зробив останні зміни, замінивши на 76-й хвилині С. Комесану на Г. Морено і Р. Терраца на І. Ахомача. У міру того як час минав, напруга наростала, і на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець Вільярреала Д. Парехо. Незважаючи на пізню драму, рахунок на табло так і не змінився, «Вільярреал» до фінального свистка утримував перевагу в рахунку 3:2. Матч між командами «Гранада» і «Вільярреал» став захопливим поєдинком, який продемонстрував азарт і конкурентну боротьбу в Ла Лізі. Обидві команди виклалися на повну, але в підсумку перемога дісталася «Вільярреалу». На вболівальників чекало видовище атакувального футболу і майстерних замін, які тримали в напрузі впродовж усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Гранада, Вільярреал — Атлетик.