Минулого понеділка, 30 листопада, в Парижі в театрі «Шатле» відбулася офіційна церемонія вручення щорічної нагороди «Золотий м’яч» найкращому футболістові Європи за підсумками сезону-2022/23.
Як і передбачалося, цього разу володарем почесного призу став аргентинський нападник американського «Інтера Маямі» Ліонель Мессі, який минулого сезону виступав за французький ПСЖ.
Зазначимо, що Мессі вже у 8-й раз стає володарем «Золотого м’яча» і це абсолютний рекорд в історії нагороди. До цього Мессі отримував почесний приз у 2009, 2010, 2011, 2012, 2015, 2019 і 2021 роках.
Нагадаємо, десятку номінантів на «Золотий м’яч»-2023 сформували такі футболісти:
1. Ліонель Мессі («ПСЖ»/«Інтер Маямі»)
2. Ерлінг Голанд («Манчестер Сіті»)
3. Кіліан Мбаппе (ПСЖ)
4. Кевін Де Брюйне («Манчестер Сіті»)
5. Родрі («Манчестер Сіті»)
6. Вінісіус Жуніор («Реал»)
7. Хуліан Альварес («Манчестер Сіті»)
8. Віктор Осімхен («Наполі»)
9. Бернарду Сілву («Манчестер Сіті»)
10. Лука Модріч («Реал»).
Зрозуміло Ера Мессі та Рональду підходить до логічного завершення. Звісно непагано б було, якби вони вдвох зіграли за одного із Європейських грантів, ну типу за Мансіті чи Ліверпуль, або ж кожен вернувся до свого клубу, де вони найбільше забили, і пограли ще хочаб років два.
Але тепер ми будемо спостерігати за Голандом, Мбапе, іншими молодими зірками, і як нормальна мрія, щоб серед цих талантів були українці рівня А.Шевченка, а можливо і краще. Тому у Мудрика, Судакова, Зінченка, Миколенка, Забарного, Циганкова, Довбика, Малиновського, Яремчука є шанси засвітитися у кращих Європейських чемпіонатах, тому побажаємо їм успіху, а Україні перемог, як у війні, так і на спортивному фронті...
-
Саня Мирон(sena)
- Наставник
01.11.2023 14:05
Мне нравиться как Месси ведёт себя с мячом. Заслуженно
- 1
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
01.11.2023 10:04
У якості аргументу чому Мессі цього разу отримав "Золотий м'яч", багато хто говорить про його участь на ЧС-2022 і перемогу.
- 0
-
Граф Паниковский
- Читатель
01.11.2023 03:26
Если у Меси восемь золотых мячей, то он получаецца в восемь раз лучше играет чем Шевченко. Выходит так.
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
01.11.2023 15:38
Нічого це не значить. Ця нагорода давно втратила свій престиж і цінність!
- 3
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
01.11.2023 17:13
Ну да , особо для болельщиков Роналду и Раела.
- 0
-
Randy !
- Наставник
31.10.2023 23:16
Как сказал мой сосед физрук в середине нулевых: «Месси это пшик, он мелкий. С его ростом футболистом нормальным не быть. Максимум футзал»
- 1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
31.10.2023 21:06
Така кількість мессідрочерів на сайті, що мені аж страшно...))) Ви не заразні? )))
- -2
-
Наталія Київ(KievliankaN)
- Наставник
31.10.2023 23:22
Не бойся, мы тебя не больно зарежем (с)
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
31.10.2023 23:26
Чик, и ты уже на небесах (с)
- -1
-
Наталія Київ(KievliankaN)
- Наставник
31.10.2023 20:53
Мессі творить магію на футбольному полі. Неперевершено. Цьому важко опиратися )))
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
31.10.2023 20:10
Месси - это эпоха футбола. Пусть она заканчивается, но это не причина, чтобы сравнивать эпохального футболиста с кем-то, кто удачно провел конкретный сезон. Восьмой Золотой мяч присвоили имени Эпохи, а не просто хорошему игроку.
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
31.10.2023 14:29
Мессі забив 5 голів з пенальті на ЧМ світу ( всі пенальті мяко кажучи викликають запитання) і за це отримав золотий м'яч... НЕСПРАВЕДЛИВО!
- -8
-
Дик Шелдон(Shorey)
- Наставник
31.10.2023 14:18
Кріштіану відмовили у номінації, бо грає у маловідомій Лізі, а МLS, де грає Мессі єто другоє.
- -8
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
31.10.2023 13:23
Как говорится: "За были заслуги") Не, но он действительно неплохой футбол в этом году демонстрировал. Вот только заслуживает ли этот футбол на "золотой мяч" - это вопрос.
- 1
-
Efim
- Наставник
31.10.2023 12:55
8-й раз за карьеру один и тот же футболист — это скучно даже для поклонников . Видимо нужен другой формат ?
- -6
-
Geels9
- Старожил
31.10.2023 12:00
Некоторые ценят игру Рональдиньи ...но есть ряд игроков посильнее или сильнее технически ( допустим Баджио , Савичевич ). Как можно сравнивать Роню с Ибрагимовичем ...с богом футбола , рядом с которым Месси просто не заметен .
- -11
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
31.10.2023 12:15
Футболісти порівнюються не за зростом. А так Ібрагімович вище зростом.
- 4
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
31.10.2023 18:07
Ронни - самый талантливый и более одаренный технически из всех вами названных. То что он без ЗМ - ошибка этой странной номинации, так же как и 7, 8 ЗМ у Месси и Роналдо. Пародия это все на футбольную награду, не больше.
- -2
-
Yuval(Yuval)
- Наставник
31.10.2023 10:21
Прикро...
- -8
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
31.10.2023 10:03
Интересно... это "последний " мячик Месси и он пожизненный владелец.
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
31.10.2023 09:57
Я конечно понимаю что владельца ЗМ выбрали не вчера и не позавчера а где-то с погода назад а то и раньше.
- 2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
31.10.2023 15:37
нас ждет интересное десятилетие конкуренции Мбаппе, Холанда и Белингхема.
- 2