Болонья — Лаціо — 1:0. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-03 23:42 3 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Лаціо — 1:0. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

3 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Лаціо (Рим).

Болонья - Лацио - 1:0. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Лацио - 1:0. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Болонья (Італія) — Лаціо (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: Фергюсон (46)

Попередження: Педро (35), Романьолі (50), Фергюсон (50), S. Beukema (56), Луїс Альберто (65), Дзакканьї (80)

Огляд матчу Болонья — Лаціо:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Ренато Далл’Ара», «Болонья» здобула перемогу над «Лаціо» з рахунком 1:0. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди наполегливо боролися за домінування на полі. За рахунку 0:0 у перерві глядачі з нетерпінням чекали переломного моменту, який принесе таку необхідну перемогу. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність і стратегію, але вже на 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лаціо» Педро, що послужило сигналом до раннього попередження гостей. Незадовго до кінця першого тайму гравець «Болоньї» Л. Фергюсон на 46-й хвилині домігся такої необхідної переваги над суперником. Щоб переломити хід зустрічі, «Лаціо» зробив першу заміну на 48-й хвилині, випустивши замість Л. Пеллегріні А. Марушича. Проте боротьба тривала, і обидві команди отримали жовті картки. На 50-й хвилині А. Романьолі отримав жовту картку за «Лаціо», а Л. Фергюсон — за «Болонью», що додало напруженості в гру. Дисципліна, схоже, стала проблемою для «Болоньї», бо на 56-й хвилині жовту картку отримав С. Букема. Прагнучи повернути контроль над ситуацією, «Лаціо» зробив дві заміни: замість К. Іммобіле вийшов Т. Кастельянос, а на 57-й хвилині Педро замінив М. Дзаккані. На 65-й хвилині Луїс Альберто, гравець «Лаціо», отримав жовту картку, що ще більше підкреслило напруженість матчу.

Болонья" спробувала зміцнити контроль над грою, зробивши першу заміну: на 73-й хвилині замість Н. Моро вийшов М. Ебішер. У міру того як матч входив у завершальну стадію, напруга наростала, і на 80-й хвилині М. Дзакканьї отримав жовту картку за «Лаціо». У відповідь «Болонья» зробила дві заміни: на 80-й хвилині замість втомлених ніг вийшли К. Лікогіанніс і В. Крістіансен. Намагаючись переломити ситуацію, «Лаціо» випустив А. Салемакерса замість Д. Ндойє, а М. Гуендузі вийшов на поле замість Д. Камади на 81-й хвилині. На 81-й хвилині замість Д. Камади на поле вийшов М. Гуендузі, а замість Г. Ісаксена на поле вийшов Феліпе Андерсон. Заключна стадія гри була дуже напруженою: на 90-й хвилині «Болонья» також зробила заміну, випустивши замість Г. Фаббіана Я. Зіркзее. Ще драматичніше склалася ситуація, коли в доданий час жовту картку отримав Г. Ісаксен. У підсумку перемога «Болоньї» над «Лаціо» з рахунком 1:0 продемонструвала стійкість і цілеспрямованість обох команд. Незважаючи на відсутність голів у першому таймі, у другій половині зустрічі «Болонья» вибухнула активністю, створивши захоплююче видовище для вболівальників. Ця перемога зміцнила позиції «Болоньї» в турнірній таблиці Серії А і стала нагадуванням про те, що вона здатна протистояти суперникам найвищого рівня. Що стосується «Лаціо», то йому необхідно перебудуватися й усунути свої недоліки, щоб у найближчих матчах піднятися в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Болонья, Лаціо — Рома.