ПСЖ — Монпельє — 3:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-03 23:57 3 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Монпельє — 3:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

3 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Монпельє (Франція).

ПСЖ - Монпелье - 3:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Монпелье - 3:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

ПСЖ (Париж) — Монпельє (Франція) — 3:0 (1:0)
Голи: Кан-ін Лі (10), В. Заїр-Емері (58), Вітінья (66)

Предупредження: N. Mukiele (82)

Огляд матчу ПСЖ — Монпельє:

У нещодавньому матчі Ліги 1 проти «Монпельє» «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 3:0 у фіналі. Матч, що проходив на легендарному стадіоні «Парк де Пренс», продемонстрував блискучу футбольну майстерність і стратегічні заміни. Уже на 10-й хвилині «Парі Сен-Жермен» відкрив рахунок, забивши фантастичний гол Лі Кан-Іна, який продемонстрував свою технічну майстерність і вміння потрапляти у площину воріт. Ця перевага задала тон усьому матчу, оскільки «Парі Сен-Жермен» прагнув домінувати над суперником. Монпельє зробив першу заміну на 21-й хвилині, випустивши І. Сіллу замість Т. Сен-Люса. Ця зміна у складі мала дати «Монпельє» свіжі сили і новий підхід до атаки. Однак прорвати оборону «Парі Сен-Жермен» не вдалося. На 58-й хвилині «Парі Сен-Жермен» збільшив свою перевагу за рахунок голу В. Заїр-Емері, який, на радість глядачів, опинився в сітці воріт. Цей гол ще більше зміцнив перевагу «Парі Сен-Жермен» і відкинув «Монпельє» назад. На 62-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив дві одночасні заміни: Лі Канг-Ін вийшов замість Вітінью, а Р. Коло Муані замінив Г. Рамоса. Вітінья відразу ж забив гол на 66-й хвилині, ще більше збільшивши розрив між командами.

Монпельє, бажаючи врятувати хоч щось у цьому матчі, зробив дві заміни на 70-й хвилині, випустивши замість втомлених ніг К. Файада і В. Хазрі. У відповідь «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну, замінивши на 71-й хвилині Маркіньоса на Л. Ернандеса. Мета заміни — зміцнити оборону і зберегти «чисту» гру. На 78-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив ще дві заміни: В. Заїр-Емері вийшов замість Ф. Руїса, а А. Хакімі — замість К. Солера. Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб дати команді свіжі сили і зберегти інтенсивність гри до фінального свистка. Ближче до кінця матчу напруга стала наростати, внаслідок чого Н. Мукіеле отримав жовту картку на 82-й хвилині. Монпельє, бажаючи врятувати свою гордість, здійснив ще дві заміни на 83-й хвилині: замість С. Делає і К. Йебоа в гру вступили А. Адамс і М. Аль-Тамарі. Однак у підсумку перевага «Парі Сен-Жермен» виявилася занадто сильною для «Монпельє». З підсумковим рахунком 3:0 паризькі гранди продемонстрували свою перевагу на рідному полі. Ця перемога ще більше зміцнила позиції однієї з найкращих команд Ліги 1 і послужила попередженням для суперників. Цей матч став свідченням майстерності та глибини складу «Парі Сен-Жермен», а також тактичної майстерності його керівника. Незважаючи на всі зусилля «Монпельє», вони були перевершені і переграні винятковою командою «Парі Сен-Жермен».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — ПСЖ, Монпельє — Ніцца.