Осасуна — Жирона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 16:58 4 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Жирона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Жирона (Іспанія).

Осасуна - Жирона - 2:4. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Жирона - 2:4. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Осасуна (Памплона) — Жирона (Іспанія) — 2:4 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Осасуна — Жирона:

«Жирона» здобула перемогу над «Осасуною» з рахунком 4:2 на стадіоні «Ель Садар» У захопливому поєдинку між «Осасуною» та «Жироною» в рамках Ла Ліги вболівальники змогли побачити захоплююче видовище на стадіоні «Ель Садар». У перерві рахунок був 1:1, але в другому таймі «Жирона» продемонструвала свою перевагу і в підсумку виграла матч із рахунком 4:2. На початку гри обидві команди з перших хвилин продемонстрували свої атакувальні якості. Жирона взяла реванш на 16-й хвилині, коли І. Мартін переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив своїх уболівальників. Однак їхня перевага була недовгою: на 25-й хвилині А. Будимир з «Осасуни» зрівняв рахунок, чим невимовно порадував господарів поля. Протягом першого тайму гра ставала дедалі напруженішою, обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над ситуацією. На 40-й і 41-й хвилинах суддя показав жовті картки К. Авіла та А. Катена з «Осасуни» відповідно. Це свідчило про наростаючу напругу на полі. Другий тайм розпочався з того, що на 51-й хвилині А. Будимир з «Осасуни» отримав жовту картку. Однак це не завадило йому справити вирішальний вплив на хід гри. На 55-й хвилині Будимир забив свій другий гол за матч, вивівши «Осасуну» вперед і давши їй надію на перемогу, але у «Жирони» були інші плани.

На 71-й хвилині А. Довбик забив вирішальний для своєї команди гол, знову зрівнявши рахунок. На 72-й хвилині жовту картку отримав А. Мартінес із «Жирони», що ще більше посилило драматизм гри. «Жирона» продовжувала йти вперед, роблячи заміни, щоб влити нові сили до складу. На 80-й хвилині В. Циганков, забивши гол, знову вивів «Жирону» вперед. Здавалося, що гра вислизає з рук «Осасуни», а «Жирона» все міцніше тримає гру в своїх руках. «Осасуна» провела заміни, намагаючись переломити хід матчу, але було вже надто пізно. На 90-й хвилині А. Гарсія з «Жирони» забив гол, забезпечивши перемогу. Попри всі зусилля, «Осасуна» так і не змогла відігратися, зазнавши прикрої поразки в домашньому матчі. У матчі не обійшлося без гострих моментів: на 85-й хвилині жовті картки отримали Й. Еррера з «Жирони», а на 88-й хвилині — Л. Торро з «Осасуни». Коли пролунав фінальний свисток, стало зрозуміло, що «Жирона» вийшла заслуженою переможницею, продемонструвавши свою перевагу в другому таймі. Захопливий поєдинок між «Осасуною» та «Жироною» продемонстрував змагальний характер Ла Ліги, в якому обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Перемога «Жирони» з рахунком 4:2, безсумнівно, додасть їй упевненості у своїх силах, а «Осасуні» належить перегрупуватися і виробити стратегію на найближчі матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Лас-Пальмас, Райо Вальєкано — Жирона.