Салернітана — Наполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 17:54 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Наполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Наполі (Неаполь).

Салернитана - Наполи - 0:2. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Наполи - 0:2. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Салернітана (Італія) — Наполі (Неаполь) — 0:2 (0:1)
Голи: Г. Распадорі (13), Ельджиф Ельмас (82)

Предупредження: Паскуале Маццоккі (67), Ді Лоренцо (88)

Огляд матчу Салернітана — Наполі:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Салернітана» приймала «Наполі» на стадіоні «Арекі» з рахунком 2:0. Це було захопливе протистояння двох італійських команд, які прагнуть перемоги. Незважаючи на всі зусилля «Салернітани», суперник виявився занадто сильним, і «Наполі» здобув перемогу з рахунком 2:0. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, але вже на 13-й хвилині «Наполі» взяв гору. Гвідо Распадорі ударом у ближній кут змусив «Наполі» вийти вперед. Гол надав матчу нового імпульсу і задав тон усій грі. Салернітана, бажаючи зрівняти рахунок, продовжувала йти вперед і створювати можливості. Однак їхні зусилля стримувалися надійною обороною «Наполі». Господарям не вдалося реалізувати свої моменти, і на перерву «Наполі» пішов із мінімальною перевагою — 0:1. На початку другого тайму «Салернітана» спробувала відігратися і прорвати оборону «Наполі». На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець господарів Паоло Маццоккі, що ще більше погіршило ситуацію. Щоб здригнутися, «Салернітана» зробила подвійну заміну: Клаудіо Іквуемесі та Табіта Стюарт.

Однак «Наполі» відповів своїми замінами: Распадорі замінив Джованні Сімеоне, а Кевін Кварацхелія — Еліфа Ельмаса. Попри всі зусилля, «Салернітана» не змогла переломити хід гри, і на 82-й хвилині «Наполі» збільшив свою перевагу. Ельмас приголомшив глядачів чудовим ударом, влучивши в нижній кут воріт і подвоївши перевагу «Наполі». В останні хвилини гри обидві команди провели чергові заміни, щоб зміцнити свої позиції. У складі «Салернітани» вийшли Федеріко Фаціо, Мартін Леговскі та Ейрік Бохінен, а в «Наполі» — Жеремі Бога, Маттео Політано та Єнс Каюсте. Після фінального свистка «Наполі» святкував заслужену перемогу, демонструючи свою перевагу протягом усього матчу. «Салернітана», хоч і була розчарована результатом, проявила стійкість і боролася до кінця. Матч продемонстрував високий рівень футболу, притаманний Серії А, обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. Незважаючи на підсумковий рахунок 2:0 на користь «Наполі», «Салернітана» може з упевненістю заявити про свої сили в поєдинку з непростим суперником. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як захоплююче протистояння, що продемонструвало азарт і конкурентність італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Салернітана, Наполі — Емполі.