Майнц — РБ Лейпциг — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 18:32 4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — РБ Лейпциг — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Майнц - РБ Лейпциг - 2:0. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - РБ Лейпциг - 2:0. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Майнц (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:0 (0:0)
Голи: Лі Дже Сон (76), Леандро Баррейро (82)

Предупредження: А. Качі (39), L. Klostermann (51), A. Barkok (88), Зепп ван ден Берг (90)

Огляд матчу Майнц — РБ Лейпциг:

У захопливому матчі Бундесліги команда FSV Mainz 05 здобула приголомшливу перемогу над командою RB Leipzig із рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні MEWA ARENA, і хоча перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, другий був наповнений напруженою дією та ефектними голами. Початок матчу пройшов у впевненій обороні обох команд, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Однак у другому таймі на глядачів чекало справжнє свято — шквал замін і захопливих моментів. На 16-й хвилині «Майнц 05» зробив першу заміну в матчі — замість Д. да Кости вийшов Ж. Гілавогі. Ця заміна надала нових сил команді «Майнц» і поклала початок насиченому другому тайму. По ходу гри суддя показав жовті картки А. Качі (FSV Mainz 05) на 39-й хвилині та Л. Клостерманну (RB Leipzig) на 51-й хвилині. Напружена боротьба за домінування між командами була очевидна, обидві сторони не полишали спроб домогтися перемоги.

67-та хвилина стала вирішальною в матчі, коли «РБ Лейпциг» зробив сміливу потрійну заміну, випустивши на поле Л. Опенду, К. Баумгартнера і Т. Вернера. У відповідь «Майнц 05» зробив подвійну заміну, випустивши на поле М. Ріхтера і А. Баркока. Остаточно глухий кут було зруйновано на 76-й хвилині, коли гравець «Майнц 05» Лі Чже Сун забив чудовий гол, розлютивши глядачів. За цим голом пішов ще один момент святкування для «Майнца» — на 82-й хвилині Л. Баррейро добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу до 2:0. РБ Лейпциг мужньо боровся за повернення в гру, зробивши ще дві заміни: на 82-й хвилині на поле вийшли К. Кампль і X. Сімонс. За ними пішов Л. Клостерманн, який замінив Ю. Поульсена. В останні хвилини гри гравці команди FSV Mainz 05 А. Баркок і С. ван ден Берг отримали жовті картки на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. «Майнц» також зробив дві заміни: замість Лі Чже Суна вийшов М. Папела, а замість Л. Ажорка — К. Онісіво. Після фінального свистка судді «Майнц 05» здобув перемогу над «РБ Лейпциг» із рахунком 2:0. Матч продемонстрував цілеспрямованість і майстерність обох команд, і вболівальники з нетерпінням очікують їхніх наступних зустрічей у Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Майнц, РБ Лейпциг — Фрайбург.