Бернлі — Кр-л Пелас — 0:2. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 18:57 4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Кр-л Пелас — 0:2. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Бернли - Кр-л Пэлас - 0:2. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Кр-л Пэлас - 0:2. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Бернлі (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 0:2 (0:1)
Голи: Шлупп (22), Т. Мітчелл (90+4)

Попередження: Одсонн Едуард (16), М. Геї (45+3), Дж. Айю (45+3), Йоахім Андерсен (90+4), Лерма (90)

Огляд матчу Бернлі — Кр-л Пелас:

«Кристал Пелас» здобув перемогу над «Бернлі» з рахунком 2:0 у напруженому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Турф Мур». Матч був наповнений захопливими моментами з обох сторін, і в підсумку «Кристал Пелас» здобув переконливу перемогу. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і прагнення домінувати в грі. «Кристал Пелас» забив першим на 22-й хвилині, коли Дж. Гол привів у захват уболівальників гостей і змусив «Бернлі» відійти назад. До перерви «Бернлі» намагався зрівняти рахунок, але натрапив на жорстку відсіч з боку захисту «Кристал Пелас». О. Едуард отримав жовту картку на 16-й хвилині, продемонструвавши фізичну складову гри. Перед самою перервою суддя дав дві жовті картки гравцям «Кристал Пелас» — М. Гуехі та Дж. Айю. Ці картки не тільки підкреслили інтенсивність гри, а й послужили нагадуванням про те, що в Прем’єр-лізі все залежить від рівня гри. У другому таймі обидві команди зробили велику кількість замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

На 58-й хвилині Кристал Пелас випустив К. Дукуре замість Е. Езе, а на 78-й хвилині Бернлі здійснив дві заміни: З. Амдуні і Л. Колеошо вийшли замість Н. Редмонда і В. Одоберта відповідно. У міру наближення останніх хвилин матчу Кристал Пелас продовжував відстоювати свою перевагу. На 70-й хвилині команда провела тактичні заміни: Н. Ахамада вийшов замість Дж. Шлуппа, а Н. Клайн — замість Дж. Ворда. На 86-й хвилині Бернлі також зробив дві заміни: Дж. Байєр замінив М. Трезора Ндайішіміє, а О. Едуард — К. Річардса. Менеджери обох команд ухвалювали стратегічні рішення, прагнучи підібрати оптимальне поєднання гравців для досягнення перемоги. На останніх хвилинах гри «Кристал Пелас» продемонстрував свою стійкість, і на 90-й хвилині Т. Мітчелл забив гол. Суддя в перерві матчу виписав дві жовті картки: Х. Лерма (Кристал Пелас) та Й. Андерсен (Бернлі). Матч завершився перемогою «Кристал Пелас» із рахунком 2:0, що ще більше зміцнило їхнє місце в Прем’єр-лізі. Матч «Бернлі» — «Кристал Пелас» на «Турф Мур» став захопливим протистоянням, яке продемонструвало конкурентний характер Прем’єр-ліги. Ключову роль у перемозі «Кристал Пелас» зіграли клінічна гра і грамотно проведені заміни, після чого «Бернлі» довелося перебудовуватися і аналізувати свою гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Бернлі, Кр-л Пелас — Евертон.