Металіст 1925 — Чорноморець — 2:1. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 16:54 5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Чорноморець — 2:1. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Чорноморець (Одеса).

Металлист 1925 - Черноморец - 2:1. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Черноморец - 2:1. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 13-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Чорноморець (Одеса) — 2:1 (0:1)
Голи: Борячук (53), Арі Моура (78) — A. Штогрин (20)

Попередження: S. Iyede (9), A. Remenyuk (12), S. Iyede (40), Путря (41), O. Сидоров (62)

Огляд матчу Металіст 1925 — Чорноморець:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги харківський «Металіст 1925» на стадіоні «Лівий берег» приймав «Чорноморець». Гра продемонструвала гостру боротьбу і майстерність обох сторін, а непередбачуваний поворот подій призвів до захоплюючого видовища для глядачів. З початком матчу гравці не гаяли часу, щоб затвердити свою перевагу на полі. Першим «кров» пролив «Чорноморець»: уже на 9-й хвилині С. Айєде отримав жовту картку. Айєде отримав жовту картку за необережний підкат. Його приклад наслідував і гравець харківського «Металіста 1925» А. Ременюк, який отримав попередження вже через три хвилини. Глухий кут було перервано на 20-й хвилині, коли гравець «Чорноморця» А. Штогрин влучним ударом влучив у сітку воріт. Це дозволило «Чорноморцю» повести в рахунку 1:0, залишивши господарів поля в ролі наздоганяльників. По ходу гри між командами виникали гострі моменти. Невдоволення гравця «Чорноморця» С. Айєде взяло гору, і на 40-й хвилині він отримав другу жовту картку, після чого був вилучений з поля. Через хвилину жовту картку отримав і товариш І. Путря. У перерві рахунок залишився 0:1 на користь «Чорноморця», а харківський «Металіст 1925» став шукати шляхи повернення в гру. На початку другого тайму господарі поля зробили дві заміни: в атаку вийшли Арі Моура і А. Борячук. Уже на 53-й хвилині харківський «Металіст 1925» нарешті знайшов свій переломний момент — А. Борячук ефектним ударом зрівняв рахунок.

Гра перейшла в рівне русло, і обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу в рахунку. Сидоров з харківського «Металіста 1925» отримав попередження на 62-й хвилині, поповнивши список жовтих карток у матчі. На 72-й хвилині харківський «Металіст 1925» зробив третю заміну, замінивши Д. Юсова на В. Дмитренка. На 78-й хвилині перелом на користь харківського «Металіста 1925» стався завдяки голу Арі Моури, який вивів команду вперед — 2:1. «Чорноморець» спробував відігратися, зробивши першу заміну на 81-й хвилині: О. Кузик замінив Даду Бельмонте. У відповідь харківський «Металіст 1925» зробив четверту заміну, замінивши О. Сидорова на А. Чирука. В останні хвилини гри, на 85-й хвилині, «Чорноморець» зробив останню заміну Я. Шпорна на Г. Хаді. Шпорна на Г. Хадіду. На 88-й хвилині А. Чирук, гравець харківського «Металіста 1925», отримав жовту картку, що посилило напругу в грі. Незважаючи на пізній натиск «Чорноморця», харківський «Металіст 1925» зумів утримати перевагу і здобути важку перемогу. Підсумковий рахунок 2:1 на користь харківського «Металіста 1925» відображає їхню рішучість і стійкість упродовж усього матчу. Гра продемонструвала непередбачуваність і азарт, які роблять футбол одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Завдяки майстерності гри, напруженому суперництву і драматичним голам матч між харківським «Металістом 1925» і «Чорноморцем» запам’ятається як захопливе протистояння в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Металіст 1925, Чорноморець — Рух.