Ноттінгем Форест — Астон Вілла — 2:0. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 18:00 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Астон Вілла — 2:0. Чемпіонат Англії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Ноттингем Форест - Астон Вилла - 2:0. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Астон Вилла - 2:0. Чемпионат Англии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 11-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Ола Айна (5), О. Мангала (47)

Предупредження: Бубакар Камара (64)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Астон Вілла:

«Ноттінгем Форест» здобув перемогу в захопливому матчі Прем’єр-ліги з «Астон Віллою» на стадіоні «Сіті Граунд». Господарі поля здобули заслужену перемогу з рахунком 2:0, порадувавши своїх уболівальників відмінною грою. Перший тайм почався з того, що обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Першим вдарив «Ноттінгем Форест», і вже на п’ятій хвилині О. Айна забив гол. Астон Вілла спробувала відігратися і повернути собі самовладання, але її зусилля були припинені добре організованою обороною Ноттінгем Форест. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. На початку другого тайму «Астон Вілла» зробила заміну, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині Н. Дзаніоло був замінений на Л. Бейлі. Однак «Ноттінгем Форест» укотре вразив ворота суперника. О. Мангала забив чудовий гол на 47-й хвилині, збільшивши свою перевагу до 2:0. «Астон Вілла» відчайдушно намагалася повернутися в гру, і на 59-й хвилині зробила чергову заміну. М. Кеш замінив Ю. Тілеманса. Однак оборона «Ноттінгем Форест» залишалася непохитною, не даючи «Астон Віллі» жодного шансу. Розчарування гостей стало очевидним, коли на 64-й хвилині жовту картку отримав Б. Камара.

У складі «Ноттінгем Форест» також відбулися зміни: на 71-й хвилині замість С. Ор’є з’явився Х. Тоффоло. Команди продовжили боротьбу, намагаючись змінити хід гри. На 78-й хвилині «Астон Вілла» зробила третю заміну, замінивши Б. Камару на Дієго Карлоса, сподіваючись привнести в атаку нові сили. Матч вступив у завершальну стадію, і в міру наростання напруги «Ноттінгем Форест» вирішив також освіжити склад. На 82-й хвилині замість Даніло був замінений Т. Авоній, який хотів закріпити перемогу більш атакувальним способом. У міру того як час минав, обидві команди зробили додаткові заміни. На 86-й хвилині «Астон Вілла» замінила Дугласа Луїса на Л. Дендонкера, а «Ноттінгем Форест» замінив О. Айну на Н. Вільямса. Ноттінгем Форест також зробив ще дві заміни: Н. Домінгес замінив Р. Єйтса. Однак в останні хвилини матчу голів більше не було, і Ноттінгем Форест заслужено переміг з рахунком 2:0. Ця перемога ще більше зміцнила їхнє становище в Прем’єр-лізі та потішила їхніх відданих уболівальників, які підтримували їх протягом усього матчу. Вражаюча гра «Ноттінгем Форест» підкреслила силу їхньої команди як в обороні, так і в атаці. Астон Вілла, навпаки, буде прагнути перегрупуватися і оговтатися від поразки. Проте, це була захоплива гра, яка продемонструвала всю гостроту і драматизм футболу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Ноттінгем Форест, Астон Вілла — Фулгем.