Рома — Лечче — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 21:01 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Лечче — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Лечче (Італія).

Рома - Лечче - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Лечче - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Рома (Рим) — Лечче (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: Лукаку (90+4), Азмун (90+1) — P. Almqvist (72)

Попередження: Ламек Банда (17), P. Dorgu (27), Санчес (76), Ю. Рамадані (77), A. Touba (81), Стрефецца (87), Льоренте (89), Лукаку (90+6)

Огляд матчу Рома — Лечче:

У захопливому матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» «Рома» здобула впевнену перемогу над «Лечче». За рахунку 0:0 у перерві обидві команди вийшли на другий тайм із бажанням вирвати перемогу. Перша подія, що заслуговує на увагу, сталася на 5-й хвилині, коли у ворота «Роми» було призначено пенальті. На жаль для господарів поля, Р. Лукаку втратив можливість вивести свою команду вперед. Захист «Лечче», хоч і здригнувся, але зумів вистояти і зберегти рівний рахунок. По ходу гри напруга почала наростати, внаслідок чого жовті картки отримали гравці «Лечче» Л. Банда на 17-й хвилині та П. Доргу на 27-й хвилині. На 62-й хвилині «Лечче» зробив дві заміни, випустивши на поле Х. Рафіа і А. Галло, намагаючись надати атаці нових сил. Уже за вісім хвилин «Рома» відповіла, замінивши Е. Бове на Р. Санчеса, щоб посилити півзахист. На 72-й хвилині «Лечче» нарешті знайшов довгоочікуваний перелом. П. Альмквіст забив фантастичний гол, вивівши гостей у лідери та привівши у захват своїх уболівальників. Однак радість їхня була недовгою, оскільки на 73-й хвилині «Рома» швидко зреагувала і зробила дві заміни. Х. Ауар і С. Азмун вийшли на поле із завданням переломити хід гри. На 76-й хвилині дисциплінарні проблеми «Роми» продовжилися: жовту картку отримав Р. Санчес.

У «Лечче» також виникли проблеми з дисципліною: вже за хвилину був вилучений Ю. Рамадані. Матч ставав дедалі непередбачуванішим, обидві команди прагнули зрівняти рахунок або забити вирішальний гол. На 78-й хвилині «Рома» зробила відразу три заміни. С. Ель-Шаараві, Р. Карсдорп і Г. Манчіні увійшли в гру, сподіваючись вплинути на хід матчу в останні хвилини. Лечче також зробив дві заміни в цей період, помінявши Н. Крстовіча на Р. Пікколі та П. Альмквіста на А. Тубу. Тубу. Розчарування Лечче стало очевидним, коли на 81-й хвилині А. Туба отримав жовту картку, а на 87-й хвилині — Г. Стрефецца. Стрефецца. На 89-й хвилині попередження отримав і гравець «Роми» Д. Льоренте. Здавалося, що «Лечче» втримає надважливу виїзну перемогу, але в драматичному повороті подій «Рома» зробила потужну атаку у відповідь. На 90-й хвилині С. Азмун зрівняв рахунок — 1:1. На трибунах стадіону пролунали радісні вигуки, які тільки посилилися, коли на останніх секундах матчу Р. Лукаку забив переможний гол. На хвилі емоцій Р. Лукаку, який на початку гри промахнувся з пенальті, отримав жовту картку. Це стало фіналом матчу, і «Рома» здобула важливу перемогу, яка дозволила їй піднятися в турнірній таблиці Серії А. А ось «Лечче» залишить «Стадіо Олімпіко» з почуттям розчарування, адже він був так близький до завоювання важливого очка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Рома, Лечче — Мілан.