Хетафе — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 00:00 6 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Хетафе - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 12-й тур

Хетафе (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Майораль (76)

Попередження: Джене (13), Омар Альдерете (23), Джене (44), Рубен Алькарас (45+4), Аленья (58), Даміан Суарес (59), M. Greenwood (66)

Огляд матчу Гетафе — Кадіс:

У напруженому поєдинку з «Кадісом» перемогу здобув «Гетафе», забивши єдиний гол у другому таймі. Зустріч Ла Ліги проходила на стадіоні «Естадіо Колізеум», створюючи напружену атмосферу для глядачів. У першій половині зустрічі обом командам не вдалося вийти з рівного становища, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Проте гра не обійшлася без гострих моментів: суддя отримав кілька жовтих карток. Так, гравець «Гетафе» Джене отримав жовту картку на 13-й хвилині, а на 44-й додав до неї ще одну, що в підсумку призвело до його вилучення з поля за червону картку, а гравець «Кадіса» Р. Алькарас також отримав жовту картку незадовго до перерви. Усвідомивши необхідність у свіжих силах на полі, обидві команди зробили швидкі заміни в перерві. Кадіс ввів у гру Р. Наварро замість А. Фернандеса, а Гетафе — Х. Мату замість Л. Мілли. Трохи більше ніж за 10 хвилин після початку другого тайму гравці Гетафе К. Алена та Д. Суарес отримали жовті картки, що ще більше загострило гру. На 62-й хвилині «Кадіс» здійснив другу заміну: Р. Алькарас замінив Г. Алькарас замінив Г. Ескаланте, вдихнувши нове життя в півзахист. На 66-й хвилині гравець «Гетафе» М. Грінвуд поповнив список гравців, які потрапили в блокнот судді після отримання жовтої картки.

Відчувши необхідність зміни тактики, «Кадіс» зробив дві заміни: на 75-й хвилині замість М. Гомеса вийшов К. Рамос. Рамос, а замість С. Гвардіоли — Р. Марті. Марті. Перелом настав на 76-й хвилині, коли гравець «Гетафе» Б. Майораль вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Гол приніс полегшення вболівальникам «Гетафе» і посилив тиск на «Кадіс» у пошуках рівного рахунку. На 84-й хвилині «Кадіс» зробив останню заміну, випустивши Р. Куаме замість А. Негре. Куаме замість А. Негредо в останній спробі врятувати очко в матчі. У відповідь «Гетафе» на 86-й хвилині замінив М. Грінвуда на Х. Іглесіаса, сподіваючись зберегти заслужену перевагу до фінального свистка. На 89-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, гравець «Гетафе» Г. Альварес отримав жовту картку. Миттю пізніше «Гетафе» зробив останню заміну, замінивши Б. Майораля на Х. Латаса. Незважаючи на пізній натиск «Кадіса», «Гетафе» вистояв і здобув важку перемогу з рахунком 1:0. Матч став свідченням напруженості футбольної Ла Ліги, в якому обидві команди продемонстрували свої оборонні якості та самовіддачу в грі. У підсумку вирішальним виявилося вміння «Гетафе» використовувати свої шанси, що і принесло їм усі три очки. Ця перемога, безсумнівно, додасть команді впевненості у своїх силах і збереже мотивацію для продовження боротьби в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Хетафе, Мальорка — Кадіс.